לפעילות עד הבית לחצו כאן!

מתנ"ס בנימינה גבעת עדה - עדכון קורונה 22/03/20

 

תושבים יקרים,

היום חוייבו כרטיסי האשראי. להזכירכם חוייב רק מחצית חודש מרץ.

בהמשך להבטחתנו לעדכן, להלן אופן גביית התשלומים לפעילויות המתנ"ס עבור חודש מרץ 2020
הגביה של חודש מרץ תעשה עבור מחצית החודש בלבד. ובשלב זה לא מחייבים הלאה.
לכשתחזור הפעילות החיוב יהיה בהתאם.
אנחנו עושים כל שביכולתנו לתת מענה שישרת את הקהילה שלנו לאורך זמן בצורה המיטבית.
תמיד איתכם ולמענכם צוות מתנס בנימינה גבעת עדה.

 

לפניות ניתן לפנות עמוד הפייסבוק שלנו מתנ"ס בנימינה גבעת עדה או באתר המתנ"ס ונחזור אליכם בהקדם

 

בתקווה לימים טובים במהרה. צוות המתנ"ס

 

מתנסביב השעון

לחודש הקודם
אפריל 2020
לחודש הבא
א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9

הכירו את - צוות המתנ״ס

צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי -
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-

עסקים מקומיים

הצטרפו לעידכונים

חוגים
כל החוגים שלנו

תחום: מוסיקה ואמנויות הבמה

שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
פסנתר סבטלנהקרדיאקוב לוג סבטלנה0-0
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה
    פסנתר סבטלנה חצי שעהקרדיאקוב לוג סבטלנה0-0
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה חצי שעה
    פסנתר נטלי חצי שעהלסין נטלי0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר נטלי חצי שעה
    פסנתר נטלילסין נטלי0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר נטלי
    פסנתר מרים חצי שעהוולפסון מרים0-0
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר מרים חצי שעה
    קלרינט אלכסי חצי שעהרטוש אלכסיי0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קלרינט אלכסי חצי שעה
    פיתוח קול סשהיגודין אלכסנדר0-0
  • ג'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול סשה
    קלרינט אלון חצי שעהזיסר אלון0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קלרינט אלון חצי שעה
    גיטרה רותם חצי שעהדוידסקו רותם0-0
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה רותם חצי שעה
    חליל שרון חצי שעהשעבי שרון0-0
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חליל שרון חצי שעה
    כינור חנהיסיפוביץ חנה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור חנה
    חליל צד שרוןשעבי שרון0-0
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חליל צד שרון
    סקסופון+קלרינט אלכסירטוש אלכסיי0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סקסופון+קלרינט אלכסי
    כינור גרי פעמיים בשעפרבר גרי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור גרי פעמיים בשע
    גיטרה רותםדוידסקו רותם0-0
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה רותם
    תופים יפתח חצי שעהלוי יפתח0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תופים יפתח חצי שעה
    סקסופון אורי חצי שעהארמן אורי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סקסופון אורי חצי שעה
    סקסופון אוריארמן אורי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סקסופון אורי
    תופים יפתחלוי יפתח0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תופים יפתח
    כינור גרי חצי שעהפרבר גרי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור גרי חצי שעה
    כינור גריפרבר גרי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור גרי
    טרומבון שלומי חצי שעלסין נטלי0-0
  • א'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרומבון שלומי חצי שע
    טרומבון שלומילסין נטלי0-0
  • א'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרומבון שלומי
    חצוצרה ברוך חצי שעהאולשובסקי ברוך0-0
  • ה'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חצוצרה ברוך חצי שעה
    חצוצרה ברוךאולשובסקי ברוך0-0
  • ה'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חצוצרה ברוך
    פסנתר מריםוולפסון מרים0-0
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר מרים
    פיתוח קול סשה חצי שעיגודין אלכסנדר0-0
  • ג'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול סשה חצי שע
    כינור חנה חצי שעהיסיפוביץ חנה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור חנה חצי שעה
    קלרינט אלוןזיסר אלון0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קלרינט אלון
    מגמת המוסיקה0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מגמת המוסיקה
    חלילית טלי חצי שעהלירון טלי0-0
  • ה'
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חלילית טלי חצי שעה
    חלילית טלילירון טלי0-0
  • ה'
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חלילית טלי
    חליל צד עדי חצי שעהדותן זר אביב עדי0-0
  • ד'
  • ג'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חליל צד עדי חצי שעה
    חליל צד עדידותן זר אביב עדי0-0
  • ד'
  • ג'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חליל צד עדי
    גיטרה מיכה חצי שעהמיכאלי מיכה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה מיכה חצי שעה
    גיטרה מיכהמיכאלי מיכה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה מיכה
    גיטרה דימה חצי שעהקוגן דמיטרי0-0
  • ה'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה דימה חצי שעה
    גיטרה דימהקוגן דמיטרי0-0
  • ה'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה דימה
    גיטרה אלון חצי שעהשיינר אלון0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון חצי שעה
    גיטרה אלוןשיינר אלון0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון
    אולפן ביתידוידסקו רותם0-0
  • ב'
  • 19:00-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אולפן ביתי
    קולות בגבעהאסנר חיים0-0
  • א'
  • 20:00-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קולות בגבעה
    הבנימיניםפרץ ליאורה0-0
  • ג'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הבנימינים
    מרכז המוסיקה - פסנתר עמרי חצי שעהרביד עמרי0-0
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מרכז המוסיקה - פסנתר עמרי חצי שעה
    תיאטרון מוסיקלייגודין אלכסנדר0-0
  • ב'
  • 17:30-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון מוסיקלי
    מרכז המוסיקה - פסנתר עמרירביד עמרי0-0
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מרכז המוסיקה - פסנתר עמרי
    תיאטרון גבעת עדה ט.חובה-חובהדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון גבעת עדה ט.חובה-חובה
    תיאטרון ד-ופרל גורדון טלי0-0
  • ד'
  • 16:30-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון ד-ו
    תיאטרון ז-חפרל גורדון טלי0-0
  • ב'
  • 18:15-19:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון ז-ח
    תיאטרון מבוגריםפרל גורדון טלי0-0
  • ה'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון מבוגרים
    תיאטרון א-גפרל גורדון טלי0-0
  • ג'
  • 16:45-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון א-ג
    תיאטרון גבעת עדה א-בדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 14:30-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון גבעת עדה א-ב
    תיאטרון גבעת עדה ג-דדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 15:30-16:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון גבעת עדה ג-ד
    תיאטרון גבעת עדה ה-ודובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 17:30-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון גבעת עדה ה-ו
    הרכב מוסיקלי משולב0-0
  • ב'
  • 18:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הרכב מוסיקלי משולב
    פסנתר סבטלנה שעהקרדיאקוב לוג סבטלנה0-0
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה שעה
    פסנתר סבטלנה שעהקרדיאקוב לוג סבטלנה0-0
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה שעה
    חליליות בקבוצה טלילירון טלי0-0
  • ג'
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חליליות בקבוצה טלי
    פיתוח קול פעמיים בחויגודין אלכסנדר0-0
  • א'
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול פעמיים בחו
    פיתוח קול שעהיגודין אלכסנדר0-0
  • א'
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול שעה
    תופים - בטוקדה - קורס תיפוף ללא תוים0-0
  • ש'
  • 19:00-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תופים - בטוקדה - קורס תיפוף ללא תוים

    תחום: ספורט והתעמלות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    כדורגל - גבע גניםטטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:10-17:00
  • 16:10-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע גנים
    עיצוב וחיטוב ג.עדהצור הדס0-0
  • ד'
  • 09:00-09:50
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג עיצוב וחיטוב ג.עדה
    פלדנקרייז ג.עדהרוטמן איה0-0
  • ב'
  • 08:00-09:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז ג.עדה
    צ'י קונג ג.עדהאלוני עודד0-0
  • א'
  • 08:00-09:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג צ'י קונג ג.עדה
    כדורגל - שנתון 2013הברמן שגיא0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2013
    כדורגל - אשכולות ג-ד פעם בשבורחמן סמיון0-0
  • ה'
  • ג'
  • 14:10-15:10
  • 14:10-15:10
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אשכולות ג-ד פעם בשבו
    כדורגל - נשים פעם בשבוענחום ליאור0-0
  • ג'
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - נשים פעם בשבוע
    כדורגל - אשכולות ג-דרחמן סמיון0-0
  • ה'
  • ג'
  • 14:10-15:10
  • 14:10-15:10
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אשכולות ג-ד
    כדורגל - נערים ג' 2005הברמן שגיא0-0
  • ה'
  • ד'
  • ב'
  • 18:00-19:30
  • 19:30-21:00
  • 19:15-20:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - נערים ג' 2005
    כדורגל - אשכולות בנותרחמן סמיון0-0
  • ה'
  • 13:10-14:10
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אשכולות בנות
    כדורגל - נערים ב' 2004טטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ד'
  • א'
  • 19:15-20:45
  • 19:10-20:40
  • 19:10-20:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - נערים ב' 2004
    כדורגל - אשכולות א-ב פעם בשבורחמן סמיון0-0
  • ג'
  • א'
  • 13:10-14:10
  • 13:10-14:10
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אשכולות א-ב פעם בשבו
    כדורגל - ילדים ג' 2008רובינשטיין מיגל0-0
  • ה'
  • ד'
  • ב'
  • 17:30-19:00
  • 17:00-18:30
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - ילדים ג' 2008
    התעמלות קרקע - א-ג בנותרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 16:30-17:15
  • 16:30-17:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - א-ג בנות
    כדורגל - אשכולות א-ברחמן סמיון0-0
  • ג'
  • א'
  • 13:10-14:10
  • 13:10-14:10
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אשכולות א-ב
    כדורגל - ילדים ב' 2007עטר ירדן0-0
  • ה'
  • ד'
  • ב'
  • 17:30-19:00
  • 17:00-18:30
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - ילדים ב' 2007
    כדורגל - אמירים ג-ד פעם בשבועעטר ירדן0-0
  • ד'
  • ב'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אמירים ג-ד פעם בשבוע
    כדורגל - ילדים א' 2006טטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ד'
  • א'
  • 17:30-19:00
  • 17:30-19:00
  • 17:30-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - ילדים א' 2006
    כדורגל - בנות ילדות ו-חנחום ליאור0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:15
  • 18:00-19:15
  • 18:00-19:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - בנות ילדות ו-ח
    בונה עצם פעם בשבועקידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 08:50-09:40
  • 08:50-09:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם פעם בשבוע
    כדורגל - אמירים ג-דעטר ירדן0-0
  • ד'
  • ב'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אמירים ג-ד
    כדורגל - ילדות א-ג פעם בשבוענחום ליאור0-0
  • ג'
  • א'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - ילדות א-ג פעם בשבוע
    כדורגל - אמירים א-ב פעם בשבועעטר ירדן0-0
  • ד'
  • ב'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אמירים א-ב פעם בשבוע
    כדורגל - ילדות א-גנחום ליאור0-0
  • ג'
  • ד'
  • 17:30-18:30
  • 17:30-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - ילדות א-ג
    כדורגל - אמירים א-בעטר ירדן0-0
  • ד'
  • ב'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - אמירים א-ב
    בונה עצם מתחיליםקידר-אמיתי רותי0-0
  • ג'
  • 08:00-08:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם מתחילים
    חויה תנועה פעם בשבועשפר יעל0-0
  • ד'
  • א'
  • 08:45-09:45
  • 09:00-10:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חויה תנועה פעם בשבוע
    כדורגל - טרום ג' 2012הברמן שגיא0-0
  • ד'
  • ג'
  • א'
  • 16:30-17:45
  • 17:45-19:00
  • 16:30-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - טרום ג' 2012
    חויה בתנועהשפר יעל0-0
  • ד'
  • א'
  • 08:45-09:45
  • 09:00-10:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חויה בתנועה
    כדורגל - טרום ג' 2011הברמן שגיא0-0
  • ד'
  • ג'
  • א'
  • 16:30-17:45
  • 17:45-19:00
  • 16:30-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - טרום ג' 2011
    בונה עצם לא גמלאיקידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 08:50-09:40
  • 08:50-09:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם לא גמלאי
    כדורגל - שנתון 2013 פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2013 פעם בשבוע
    זומבה - כרטיסיה ל 10 אימוניםגלאם מירב0-0
  • ד'
  • ב'
  • 20:00-21:00
  • 20:30-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה - כרטיסיה ל 10 אימונים
    עיצוב בוקר ערב גמלאיצור הדס0-0
  • ב'
  • א'
  • 19:40-20:25
  • 08:15-09:05
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב בוקר ערב גמלאי
    התעמלות קרקע - גנים גבעת עדהרייכמן אביב0-0
  • ב'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - גנים גבעת עדה
    ריצה גנים גע פעם בשבבאום זיו0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה גנים גע פעם בשב
    קפוארה - ד-ו ג.עדהדבש חיים0-0
  • ה'
  • ג'
  • 18:00-19:00
  • 18:30-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה - ד-ו ג.עדה
    גלגליות ג-וויזמן אלון0-0
  • א'
  • 17:30-18:15
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג גלגליות ג-ו
    ריצה גנים בנימינהעמרוסי קרן0-0
  • ד'
  • 17:00-17:30
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה גנים בנימינה
    התעמלות קרקע - בגד גוף0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - בגד גוף
    התעמלות קרקע גבעת עדה- בגד גוף 0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע גבעת עדה- בגד גוף
    ריצה - הכנה למרוץעמרוסי קרן0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה - הכנה למרוץ
    קפוארה - גנים בנימינהדבש חיים0-0
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קפוארה - גנים בנימינה
    קפוארה - ד-ו פעם בשבוע ג.עדבש חיים0-0
  • ה'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה - ד-ו פעם בשבוע ג.ע
    עיצוב ערב לא גמלאיצור הדס0-0
  • ב'
  • 19:40-20:25
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב ערב לא גמלאי
    עיצוב חיטוב לא גמלאיצור הדס0-0
  • ד'
  • א'
  • 07:30-08:20
  • 08:15-09:05
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב חיטוב לא גמלאי
    קפוארה - א-ג ג.עדהדבש חיים0-0
  • ה'
  • ג'
  • 17:00-17:45
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה - א-ג ג.עדה
    קפוארה - א-ד בנימינהדבש חיים0-0
  • ב'
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קפוארה - א-ד בנימינה
    עיצוב 3 פעמים בשבועצור הדס0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 07:30-08:20
  • 19:40-20:25
  • 08:15-09:02
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב 3 פעמים בשבוע
    קפוארה - גנים ג.עדהדבש חיים0-0
  • ה'
  • 16:15-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה - גנים ג.עדה
    גלגליות גן-ב'ויזמן אלון0-0
  • א'
  • 16:45-17:30
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג גלגליות גן-ב'
    גלגליות גע ג-וויזמן אלון0-0
  • ב'
  • 16:00-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גלגליות גע ג-ו
    גלגליות גע גן-בויזמן אלון0-0
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גלגליות גע גן-ב
    כדורגל - טרום ב' 2010הברמן שגיא0-0
  • ה'
  • ד'
  • א'
  • 17:45-19:00
  • 18:00-19:15
  • 18:00-19:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - טרום ב' 2010
    זומבה קידס ד-וגלאם מירב0-0
  • ב'
  • 18:15-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה קידס ד-ו
    כדורגל - טרום א' 2009נחום ליאור0-0
  • ה'
  • ד'
  • א'
  • 17:45-19:00
  • 16:30-17:45
  • 16:30-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - טרום א' 2009
    זומבה קידס א-גגלאם מירב0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה קידס א-ג
    כדורגל - הנדיב ג-ד פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ד'
  • ב'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - הנדיב ג-ד פעם בשבוע
    קרב מגע בנימינה - טרום חובה מתחיליםפדלון אילן0-0
  • א'
  • 17:00-17:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - טרום חובה מתחילים
    קרב מגע בנימינה - כיתות א ממשיכיםפדלון אילן0-0
  • א'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - כיתות א ממשיכים
    קרב מגע בנימינה - כיתות א-ב מתחיליםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - כיתות א-ב מתחילים
    עיצוב וחיטובצור הדס0-0
  • ד'
  • א'
  • 07:30-08:20
  • 08:15-09:05
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב וחיטוב
    קרב מגע - כיתות א-ג געכהן אביבית0-0
  • ד'
  • א'
  • 17:30-18:15
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע - כיתות א-ג גע
    קפוארה - ז-יב ג.עדהדבש חיים0-0
  • ה'
  • ג'
  • 19:15-20:45
  • 18:30-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה - ז-יב ג.עדה
    התעמלות קרקע - א-ב גבעת עדהרייכמן אביב0-0
  • ב'
  • 17:15-18:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - א-ב גבעת עדה
    גלגליות א-גויזמן אלון0-0
  • ה'
  • 13:00-13:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג גלגליות א-ג
    קרב מגע בנימינה - ט' ומעלה+מבוגריםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 20:15-21:15
  • 20:15-21:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - ט' ומעלה+מבוגרים
    קרב מגע בנימינה - ו-ח מתחילים וממשיכיםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - ו-ח מתחילים וממשיכים
    קרב מגע - גן-א מתחילים געכהן אביבית0-0
  • ד'
  • א'
  • 16:45-17:30
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע - גן-א מתחילים גע
    עיצוב חיטוב ערב חדשצור הדס0-0
  • ב'
  • 19:00-19:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב חיטוב ערב חדש
    עיצוב חטוב פעם בשבועצור הדס0-0
  • א'
  • 08:15-09:05
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב חטוב פעם בשבוע
    כדורגל - גבע ילדותטטרו מיכה0-0
  • ב'
  • 14:45-15:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע ילדות
    כדורגל - גבע גנים פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:10-17:00
  • 16:10-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע גנים פעם בשבוע
    קרב מגע בנימינה - גן חובה מתחיליםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • 17:00-17:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - גן חובה מתחילים
    בונה עצם 8:00קידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 08:00-08:50
  • 08:00-08:50
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם 8:00
    התעמלות קרקע - נבחרת עתודהרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - נבחרת עתודה
    כדורגל - גבע ג-ד פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע ג-ד פעם בשבוע
    כדורגל - גבע ג-דטטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע ג-ד
    בונה עצם 08:50קידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 08:50-09:40
  • 08:50-09:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם 08:50
    התעמלות קרקע - נבחרתרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - נבחרת
    כדורגל - גבע ב פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע ב פעם בשבוע
    כדורגל - גבע ב'טטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע ב'
    אקרונינג'ה - טרום חובהרייכמן אביב0-0
  • ג'
  • 16:15-17:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה - טרום חובה
    כדורגל - גבע א פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע א פעם בשבוע
    כדורגל - גבע א'טטרו מיכה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גבע א'
    כדורגל - שנתון 2015-16 פעם בשבוענחום ליאור0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2015-16 פעם בשבוע
    התעמלות קרקע - ד-ו בנותרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • 17:15-18:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - ד-ו בנות
    כדורגל - בראשית ג-ד פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • א'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - בראשית ג-ד פעם בשבוע
    אקרונינג'ה - גן חובה - א'רייכמן אביב0-0
  • ג'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה - גן חובה - א'
    כדורגל - שנתון 2015-16נחום ליאור0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2015-16
    כדורגל - בראשית ג-דהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • א'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - בראשית ג-ד
    כדורגל - בראשית א-בהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • א'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - בראשית א-ב
    כדורגל - שנתון 2014 פעם בשבועעטר ירדן0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2014 פעם בשבוע
    כדורגל - בראשית א-ב פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • א'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - בראשית א-ב פעם בשבוע
    אקרונינג'ה - גן חובה מתחיליםרייכמן אביב0-0
  • ג'
  • 17:00-17:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה - גן חובה מתחילים
    כדורגל - בנות טרומיות ג-ההברמן שגיא0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:15
  • 16:30-17:45
  • 18:00-19:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל - בנות טרומיות ג-ה
    כדורגל - שנתון 2014עטר ירדן0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2014
    גלגליות מתקדמיםויזמן אלון0-0
  • א'
  • 18:15-19:00
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג גלגליות מתקדמים
    גלגליות ד-וויזמן אלון0-0
  • ה'
  • 13:45-14:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג גלגליות ד-ו
    נינג'יטסו מבוגרים0-0
  • ה'
  • 20:30-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נינג'יטסו מבוגרים
    ריצה - הכנה למרוץ געבאום זיו0-0
  • ב'
  • ה'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה - הכנה למרוץ גע
    פלדנקרייז גמלאיםרוטמן איה0-0
  • ג'
  • 08:00-09:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז גמלאים
    פלדנקרייז לא גמלאירוטמן איה0-0
  • ג'
  • 08:00-09:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז לא גמלאי
    תנועה הורים וילדים - תנועה 5 מפגשיםשפר יעל0-0
  • א'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה הורים וילדים - תנועה 5 מפגשים
    התעמלות קרקע - ג-ו גבעת עדהרייכמן אביב0-0
  • ב'
  • 18:30-20:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - ג-ו גבעת עדה
    קרב מגע בנימינה - גן חובה ממשיכיםפדלון אילן0-0
  • א'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - גן חובה ממשיכים
    קרב מגע בנימינה - ג-ה מתחילים וממשיכיםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - ג-ה מתחילים וממשיכים
    תופים - בטוקדה - בטוקדה רב גילאידבש חיים0-0
  • ו'
  • 14:30-16:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג תופים - בטוקדה - בטוקדה רב גילאי
    פילאטיס פעם בשבועאון חן0-0
  • ב'
  • ה'
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פילאטיס פעם בשבוע
    פילאטיסאון חן0-0
  • ב'
  • ה'
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פילאטיס
    תנועה הורים וילדים - תנועה גיל 1.5-3.5שפר יעל0-0
  • א'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה הורים וילדים - תנועה גיל 1.5-3.5
    קרב מגע - נוער ובוגרים געכהן אביבית0-0
  • ד'
  • א'
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע - נוער ובוגרים גע
    קרב מגע בנימינה - כיתות ד-ו ממשיכיםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 15:15-16:15
  • 15:15-16:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - כיתות ד-ו ממשיכים
    כדורגל - הנדיב א-ב פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ד'
  • ב'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - הנדיב א-ב פעם בשבוע
    נינג'ה שעהרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • 15:30-16:30
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג נינג'ה שעה
    גלגליות מתקדמיםויזמן אלון0-0
  • ה'
  • 14:30-15:15
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג גלגליות מתקדמים
    כדורגל - הנדיב א-בהברמן שגיא0-0
  • ד'
  • ב'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - הנדיב א-ב
    זומבה נשים פעם בשבועגלאם מירב0-0
  • ד'
  • ב'
  • 20:00-21:00
  • 20:30-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה נשים פעם בשבוע
    כדורגל - הנדיב ג-דהברמן שגיא0-0
  • ד'
  • ב'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - הנדיב ג-ד
    זומבה נשיםגלאם מירב0-0
  • ד'
  • ב'
  • 20:00-21:00
  • 20:30-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה נשים
    ג'ודו א-גנחמיאס אסף0-0
  • ה'
  • 16:30-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'ודו א-ג
    ג'ודו גילאי 4-6נחמיאס אסף0-0
  • ה'
  • 17:15-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'ודו גילאי 4-6
    ג'ודו גע א-גנחמיאס אסף0-0
  • ב'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'ודו גע א-ג
    ג'ודו גע גילאי 4-6נחמיאס אסף0-0
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'ודו גע גילאי 4-6
    ג'ודו ד-ונחמיאס אסף0-0
  • ה'
  • 18:00-18:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'ודו ד-ו
    ג'ודו ד-ו גענחמיאס אסף0-0
  • ב'
  • 18:00-18:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'ודו ד-ו גע
    ג'ודו פעמיים בשבוענחמיאס אסף0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • 17:15-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'ודו פעמיים בשבוע
    טניס - ב-ג פעם בשבוע מתחילגרין טל0-0
  • ג'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ב-ג פעם בשבוע מתחיל
    טניס - ב-ג פעמיים בשבוע מתחגרין טל0-0
  • ה'
  • ג'
  • 17:30-18:15
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ב-ג פעמיים בשבוע מתח
    טניס - ב-ד 1 בשבוע געגרין טל0-0
  • א'
  • 17:45-18:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס - ב-ד 1 בשבוע גע
    טניס - ב-ד 2 בשבוע געגרין טל0-0
  • ד'
  • א'
  • 17:45-18:30
  • 17:45-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס - ב-ד 2 בשבוע גע
    טניס - בוגרים יום א' געגרין טל0-0
  • א'
  • 19:30-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס - בוגרים יום א' גע
    טניס - בוגרים יום ד' געגרין טל0-0
  • ד'
  • 19:30-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס - בוגרים יום ד' גע
    טניס - בוגרים פעם בשבועגרין טל0-0
  • ב'
  • 20:15-21:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - בוגרים פעם בשבוע
    טניס - בוגרים פעמים בשבועגרין טל0-0
  • ד'
  • ב'
  • 20:15-21:15
  • 20:15-21:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - בוגרים פעמים בשבוע
    טניס - גן + א' פעם בשבועגרין טל0-0
  • ג'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - גן + א' פעם בשבוע
    טניס - גן + א' פעמים בשבועגרין טל0-0
  • ה'
  • ג'
  • 17:00-17:45
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - גן + א' פעמים בשבוע
    טניס - גן+א' 1 בשבוע געגרין טל0-0
  • א'
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס - גן+א' 1 בשבוע גע
    כדורגל - שנתון 2002-3 פעם בשבוערחמן סמיון0-0
  • ד'
  • א'
  • 20:30-21:30
  • 20:30-21:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2002-3 פעם בשבוע
    טניס - גן+א' 2 בשבוע געגרין טל0-0
  • ד'
  • א'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס - גן+א' 2 בשבוע גע
    טניס - ד-ו פעם בשבוע מתחילגרין טל0-0
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ד-ו פעם בשבוע מתחיל
    טניס - ילדים 2 בשבוע 45 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ילדים 2 בשבוע 45 דק'
    כדורגל - שנתון 2002-3רחמן סמיון0-0
  • א'
  • ד'
  • 20:30-21:30
  • 20:30-21:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - שנתון 2002-3
    טניס - ילדים 3 בשבוע 45 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ילדים 3 בשבוע 45 דק'
    טניס - ד-ו פעמים בשבוע מתחיגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ד-ו פעמים בשבוע מתחי
    טניס - ילדים 4 בשבוע 45 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ילדים 4 בשבוע 45 דק'
    טניס - נוער 1 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - נוער 1 בשבוע 60 דק'
    טניס - נוער 2 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - נוער 2 בשבוע 60 דק'
    טניס - ה-ז 2 בשבוע געגרין טל0-0
  • ד'
  • א'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס - ה-ז 2 בשבוע גע
    טניס - נוער 3 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - נוער 3 בשבוע 60 דק'
    טניס - נוער 4 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - נוער 4 בשבוע 60 דק'
    טניס - ילדים 1 בשבוע 45 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - ילדים 1 בשבוע 45 דק'
    טניס - נוער פעמיים בשבוע מתגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - נוער פעמיים בשבוע מת
    טניס - נערות פעם בשבוע מתחיגרין טל0-0
  • ג'
  • 19:15-20:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - נערות פעם בשבוע מתחי
    נינג'ה 45 דק'רייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • 17:15-18:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג נינג'ה 45 דק'
    כדורעף קהילה גבע0-0
  • ג'
  • 20:30-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף קהילה גבע
    כדורעף נשים קהילה גב0-0
  • ש'
  • 20:30-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף נשים קהילה גב
    חכמת הריפוי הסינייסעור כהן בת אור0-0
  • ג'
  • 08:30-09:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג חכמת הריפוי הסיני
    התעמלות בונה עצם געקידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • 10:00-10:50
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג התעמלות בונה עצם גע
    כדורשת קהילה בנמינה0-0
  • ב'
  • 20:30-22:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג כדורשת קהילה בנמינה
    קרב מגע - כיתות ד-ו געכהן אביבית0-0
  • ד'
  • א'
  • 18:15-19:00
  • 18:15-19:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע - כיתות ד-ו גע
    קרב מגע בנימינה - כיתות ב-ממשיכיםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 16:15-17:00
  • 16:15-17:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע בנימינה - כיתות ב-ממשיכים
    סדנת כדורעף0-0
  • ב'
  • 20:30-22:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג סדנת כדורעף
    כדורגל - גברים פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • א'
  • 21:00-22:30
  • 21:00-22:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גברים פעם בשבוע
    כדורגל - גבריםהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • א'
  • 21:00-22:30
  • 21:00-22:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל - גברים
    כדורעף - נערים ח-ינתנוב אלישע0-0
  • ו'
  • ג'
  • א'
  • 12:00-13:30
  • 14:45-16:15
  • 17:00-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - נערים ח-י
    כדורעף - נערות ח-ישחף יסמין0-0
  • ו'
  • ד'
  • א'
  • 13:00-14:00
  • 16:00-18:00
  • 16:00-18:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - נערות ח-י
    כדורעף - מועדון בית ספרי אורט -בניםנתנוב אלישע0-0
  • ו'
  • ג'
  • 10:30-12:30
  • 13:30-15:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - מועדון בית ספרי אורט -בנים
    כדורעף - מ. בית ספרי אורט בנותנתנוב אלישע0-0
  • ו'
  • א'
  • 09:00-10:30
  • 13:30-15:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - מ. בית ספרי אורט בנות
    כדורעף - גבע כיתה ו'קמבליס מיכאלה0-0
  • ב'
  • 13:30-14:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - גבע כיתה ו'
    כדורעף - גבע ג-הקמבליס מיכאלה0-0
  • ב'
  • 13:30-14:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - גבע ג-ה
    כדורעף - אשכולות כיתה ו0-0
  • ה'
  • 14:30-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - אשכולות כיתה ו
    כדורעף - אשכולות ג-ה0-0
  • ה'
  • 13:30-14:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - אשכולות ג-ה
    כדורעף - אמירים ד-וקמבליס מיכאלה0-0
  • א'
  • 13:30-14:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורעף - אמירים ד-ו
    ריצה גנים ג.עדהבאום זיו0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה גנים ג.עדה
    ריצה ד-ו בנימינהעמרוסי קרן0-0
  • ד'
  • א'
  • 17:45-18:30
  • 17:45-18:30
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה ד-ו בנימינה
    ריצה ד-ו ג.עדהבאום זיו0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:45-18:45
  • 17:45-18:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה ד-ו ג.עדה
    ריצה א-ג בנימינהעמרוסי קרן0-0
  • ד'
  • א'
  • 16:00-16:45
  • 16:00-16:45
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה א-ג בנימינה
    ריצה א-ג געבאום זיו0-0
  • ה'
  • ב'
  • 16:15-17:00
  • 16:15-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה א-ג גע
    קרב מגע - אימון נוסף בשבוע0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע - אימון נוסף בשבוע
    בוגרים 90 דקותגרין טל0-0
  • ה'
  • 20:15-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בוגרים 90 דקות
    מחנה לאח שני0-0
  • ה'
  • ב'
  • א'
  • 08:30-12:30
  • 08:30-12:30
  • 08:30-12:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחנה לאח שני
    כדורעף - בנות ה-ונתנוב אלישע0-0
  • ג'
  • 13:30-14:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף - בנות ה-ו
    קפוארה - טקס בטיזאדו וטרוקה0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קפוארה - טקס בטיזאדו וטרוקה
    קרב מגע - מחנה פסח ד-ח0-0
  • ב'
  • ה'
  • ד'
  • 08:30-12:30
  • 08:30-12:30
  • 08:30-12:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרב מגע - מחנה פסח ד-ח
    קרב מגע - מחנה פסח גן חובה-ג'0-0
  • א'
  • ב'
  • ג'
  • 08:30-12:30
  • 08:30-12:30
  • 08:30-12:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרב מגע - מחנה פסח גן חובה-ג'
    טניס - מחנה טניס בפסחקהת יואב0-0
  • ד'
  • 08:30-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - מחנה טניס בפסח

    תחום: צהרון

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    ברוש ואלון עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ברוש ואלון עד 17:00
    ברוש ואלון עד 16:300-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ברוש ואלון עד 16:30
    ברוש ואלון 3 ימים0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ברוש ואלון 3 ימים

    תחום: חברה וקהילה

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    לחשוב מחוץ לקופסא0-0
  • ד'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג לחשוב מחוץ לקופסא
    יפה כלבנה0-0
  • ה'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג יפה כלבנה
    ילדים מאמינים בעצמם0-0
  • א'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ילדים מאמינים בעצמם
    בונים גשרים0-0
  • ד'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונים גשרים
    יוצרים מבראשית0-0
  • ה'
  • 18:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג יוצרים מבראשית
    לומדים תנ"ך 9290-0
  • א'
  • 20:30-22:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג לומדים תנ"ך 929
    מביאליק עד זלדה0-0
  • א'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מביאליק עד זלדה
    מטילים בשביל ישראל0-0
  • ה'
  • 08:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מטילים בשביל ישראל
    מתנות קטנות0-0
  • ד'
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מתנות קטנות
    קורס גישור בקהילה0-0
  • ה'
  • 16:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קורס גישור בקהילה

    תחום: למידה

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    כלבים ג.עדה ג-וארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 14:30-15:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כלבים ג.עדה ג-ו
    שחמט פעם בשבועייםחלמיש ארנון0-0
  • ג'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שחמט פעם בשבועיים
    כלבים ג-וארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 17:15-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כלבים ג-ו
    כלבים חובה-בארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 16:30-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כלבים חובה-ב
    קורס צילום נוערפיינברג זגור דוינה0-0
  • ה'
  • 17:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קורס צילום נוער
    כלבים ג.עדה חובה-בארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 15:15-16:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כלבים ג.עדה חובה-ב
    מבוכים ודרקונים - D&D ד-ו | גבעת עדההברון רפי0-0
  • ב'
  • 15:00-16:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים - D&D ד-ו | גבעת עדה
    מבוכים ודרקונים - יום ה' חטיבת ביניים | בנימינההברון רפי0-0
  • ב'
  • 18:45-20:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים - יום ה' חטיבת ביניים | בנימינה
    מבוכים וודרקונים - D&D ה-ו | בנימינההברון רפי0-0
  • ב'
  • 18:30-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים וודרקונים - D&D ה-ו | בנימינה
    מבוכים ודרקונים - D&D ב-ד | בנימינההברון רפי0-0
  • ב'
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים - D&D ב-ד | בנימינה
    מבוכים ודרקונים - D&D ב-ג | גבעת עדההברון רפי0-0
  • ב'
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים - D&D ב-ג | גבעת עדה
    תנך-ביקורת מול מסורת0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תנך-ביקורת מול מסורת
    תנך- סיפורי בראשית0-0
  • ד'
  • 10:30-12:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תנך- סיפורי בראשית
    תנך - ספרות החוכמה0-0
  • ג'
  • 10:30-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנך - ספרות החוכמה
    קידום בריאות בקהילה0-0
  • א'
  • 10:30-12:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קידום בריאות בקהילה
    קידום בריאות בקהילה0-0
  • ג'
  • 10:30-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קידום בריאות בקהילה
    פילוסופיה 20-0
  • ד'
  • 20:00-21:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פילוסופיה 2
    פילוסופיה - הוגים0-0
  • ד'
  • 20:00-21:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פילוסופיה - הוגים
    סרט על הבוקר0-0
  • א'
  • 10:30-12:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג סרט על הבוקר
    הסטוריה גבעת עדה - החיים בכאילו, למראית עין. 0-0
  • א'
  • 10:30-12:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג הסטוריה גבעת עדה - החיים בכאילו, למראית עין.
    הסטוריה בנימינה - החיים בכאילו, למראית עין. 0-0
  • ג'
  • 10:30-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הסטוריה בנימינה - החיים בכאילו, למראית עין.
    דיפלומטיה0-0
  • ג'
  • 10:30-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג דיפלומטיה
    איסלם0-0
  • ד'
  • 10:30-12:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג איסלם
    שחמט מתחילים א-וחלמיש ארנון0-0
  • ג'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שחמט מתחילים א-ו
    שחמט מתקדמים א-וחלמיש ארנון0-0
  • ג'
  • 16:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שחמט מתקדמים א-ו
    בירידג'0-0
  • א'
  • 16:30-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בירידג'

    תחום: אומנות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    ציור גמלאים יום אעזר לילי0-0
  • א'
  • 10:30-12:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאים יום א
    ציור א-ג בנימינהוסרמן תום0-0
  • א'
  • 17:15-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור א-ג בנימינה
    ציור א-ג ג.עדהוסרמן תום0-0
  • א'
  • 15:45-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ציור א-ג ג.עדה
    ציור ד-ו בנימינהוסרמן תום0-0
  • א'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור ד-ו בנימינה
    ציור ד-ו ג.עדהוסרמן תום0-0
  • א'
  • 14:30-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ציור ד-ו ג.עדה
    ציור גמלאי חוץ יום אעזר לילי0-0
  • א'
  • 10:30-12:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאי חוץ יום א
    ציור גמלאים יום בעזר לילי0-0
  • ב'
  • 11:00-13:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאים יום ב
    ציור גמלאי חוץ בעזר לילי0-0
  • ב'
  • 11:00-13:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאי חוץ ב
    פיסול א-ג בנימינהלוי סימה0-0
  • ה'
  • 17:40-18:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול א-ג בנימינה
    ציור לא גמלאי יום אעזר לילי0-0
  • א'
  • 10:30-12:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור לא גמלאי יום א
    ציור לא גמלאי יום בעזר לילי0-0
  • ב'
  • 11:00-13:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור לא גמלאי יום ב
    ציור גמלאי פעם וחציעזר לילי0-0
  • ב'
  • א'
  • 11:00-13:15
  • 10:30-12:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאי פעם וחצי
    פיסול ד-ו בנימינהלוי סימה0-0
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול ד-ו בנימינה
    מועדון סריגה0-0
  • ג'
  • 20:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מועדון סריגה
    קרמיקה לא גמלאי גלוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה לא גמלאי ג
    קרמיקה לא גמלאי אלוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה לא גמלאי א
    תכשיטנות ג.עדהכהן שולי0-0
  • ד'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תכשיטנות ג.עדה
    תכשיטנות 17:30כהן שולי0-0
  • ה'
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תכשיטנות 17:30
    תכשיטנות 16:30כהן שולי0-0
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תכשיטנות 16:30
    קומיקס רב גילאיצימרינג גלית0-0
  • ד'
  • 16:45-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קומיקס רב גילאי
    קרמיקה גבעת עדהלוי סימה0-0
  • ד'
  • 18:00-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גבעת עדה
    קרמיקה גמלאי פעמייםלוי סימה0-0
  • ג'
  • א'
  • 09:00-12:00
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאי פעמיים
    קרמיקה גמלאי יום גלוי סימה0-0
  • ג'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאי יום ג
    קרמיקה גמלאי יום אלוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאי יום א
    קרמיקה גמלאי חוץ גלוי סימה0-0
  • ג'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאי חוץ ג
    קרמיקה גמלאי חוץ אלוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאי חוץ א
    יומן אמנות ד-ו ג.עדהרובס אושרת0-0
  • ב'
  • 16:00-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג יומן אמנות ד-ו ג.עדה
    יומן אמנות א-ג ג.עדהרובס אושרת0-0
  • ב'
  • 17:00-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג יומן אמנות א-ג ג.עדה
    שילוב אומנויות גע חובה-בכהן אירית0-0
  • ה'
  • 17:30-18:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות גע חובה-ב
    שילוב אומנויות ג-וכהן אירית0-0
  • א'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות ג-ו
    שילוב אומנויות חובה - ב'כהן אירית0-0
  • א'
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות חובה - ב'
    שילוב אומנויות גע ג-וכהן אירית0-0
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות גע ג-ו

    תחום: יזמות טכנולוגיה ומדע

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    אפליקציה ומשחק ואנימציה0-0
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אפליקציה ומשחק ואנימציה
    אלקטרוניקה א-גאלפסי דני0-0
  • ב'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקטרוניקה א-ג
    אלקטרוניקה געאלפסי דני0-0
  • ב'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג אלקטרוניקה גע
    קיד טק א-ב0-0
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיד טק א-ב
    פיתוח אפליקציה ומשחק0-0
  • ב'
  • 18:30-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח אפליקציה ומשחק
    יסודות התיכנות ג-ד0-0
  • ב'
  • 17:45-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג יסודות התיכנות ג-ד
    אלקטרוניקה ד-ואלפסי דני0-0
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקטרוניקה ד-ו
    קסמי מדע א-ב גע0-0
  • ה'
  • 15:30-16:20
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קסמי מדע א-ב גע
    קסמי מדע א-ב0-0
  • ה'
  • 17:20-18:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קסמי מדע א-ב
    טכנו מדע ג-ד0-0
  • ה'
  • 18:20-19:10
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טכנו מדע ג-ד
    טכנו מדע ג-ד גע0-0
  • ה'
  • 14:30-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טכנו מדע ג-ד גע

    תחום: ריקוד ומחול

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    היפ הופ חטיבהמלול שירן0-0
  • ב'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג היפ הופ חטיבה
    היפ הופ ה-ומלול שירן0-0
  • ב'
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג היפ הופ ה-ו
    מודרני ג-ו ג.עדהזכאי ענבר0-0
  • א'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מודרני ג-ו ג.עדה
    בלט קלאסי ה-ואבידן אלון0-0
  • ה'
  • 17:00-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ה-ו
    בלט קלאסי חטיבהאבידן אלון0-0
  • ה'
  • 18:15-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי חטיבה
    בלט קלאסי תיכוןאבידן אלון0-0
  • ה'
  • 19:45-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי תיכון
    ברייקדאנס ד-ורחנייב אדי0-0
  • ד'
  • 17:00-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס ד-ו
    ברייקדאנס גע רב גלאירחנייב אדי0-0
  • ד'
  • 14:30-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס גע רב גלאי
    ברייקדאנס א-גרחנייב אדי0-0
  • ד'
  • 16:00-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס א-ג
    טרום בלט גע ט.חובהשפר יעל0-0
  • ג'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט גע ט.חובה
    טרום בלט ט.חובהשפר יעל0-0
  • ה'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט ט.חובה
    היפ הופ ג-דמלול שירן0-0
  • ב'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג היפ הופ ג-ד
    היפ הופ ג.ע ג-דמלול שירן0-0
  • ב'
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג היפ הופ ג.ע ג-ד
    מודרני חטיבה ומעלהזכאי ענבר0-0
  • א'
  • 19:30-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מודרני חטיבה ומעלה
    מודרני בוגרים/ותזכאי ענבר0-0
  • א'
  • 21:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מודרני בוגרים/ות
    מחול מודרני ג-וזכאי ענבר0-0
  • א'
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ג-ו
    בלט קלאסי גע ג-דקציר מוניקה0-0
  • ד'
  • א'
  • 16:30-17:30
  • 17:30-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי גע ג-ד
    בלט קלאסי גע ה-זקציר מוניקה0-0
  • ד'
  • א'
  • 17:30-18:30
  • 18:30-19:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי גע ה-ז
    בלט קלאסי נשים ג.עקציר מוניקה0-0
  • א'
  • 19:30-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי נשים ג.ע
    תנועה יצירתית א-באשל גיל0-0
  • א'
  • 16:00-16:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה יצירתית א-ב
    תנועה יצירתית ג.חובהאשל גיל0-0
  • א'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה יצירתית ג.חובה
    תנועה יצירתית ט.חובהאשל גיל0-0
  • א'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה יצירתית ט.חובה
    היפ הופ ג.ע ה-ומלול שירן0-0
  • ב'
  • 15:00-16:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג היפ הופ ג.ע ה-ו
    טרום בלט א-בשפר יעל0-0
  • ה'
  • 16:00-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט א-ב
    טרום בלט גן חובהשפר יעל0-0
  • ה'
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט גן חובה
    טרום בלט גע א-בשפר יעל0-0
  • ג'
  • 16:00-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט גע א-ב
    טרום בלט גע גן חובהשפר יעל0-0
  • ג'
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט גע גן חובה
    בלט קלסי - בלט קלאסי ג-דאשל גיל0-0
  • ה'
  • 16:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלסי - בלט קלאסי ג-ד
    היפ הופ - היפ הופ תיכוןמלול שירן0-0
  • ב'
  • 19:45-20:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג היפ הופ - היפ הופ תיכון
    פופינג ודאנס הול חטיבה ומעלה0-0
  • ג'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פופינג ודאנס הול חטיבה ומעלה
    פופינג ודאנס הול ד-ו0-0
  • ג'
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פופינג ודאנס הול ד-ו
    פופינג ודאנס הול גבעת עדה א-ג0-0
  • ג'
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פופינג ודאנס הול גבעת עדה א-ג
    פופינג ודאנס הול א-ג0-0
  • ג'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פופינג ודאנס הול א-ג
    פופינג ודאנס גבעת עדה ד-ו0-0
  • ג'
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פופינג ודאנס גבעת עדה ד-ו

    תחום: קייטנות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    גיבושון עולים ל ז'0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיבושון עולים ל ז'
    קיטנות של החגים - צ.פסח תות+פרחים0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח תות+פרחים
    קיטנות של החגים - צ.פסח ברוש+אלון0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח ברוש+אלון
    קיטנות של החגים - צ.פסח אורנים+רותם0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח אורנים+רותם
    קיטנות של החגים - צ.פסח אלונים+ניצנים0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח אלונים+ניצנים
    קיטנות של החגים - צ.פסח תאנה+חרצית0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח תאנה+חרצית
    קיטנות של החגים - צ.פסח שקד+גפן0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח שקד+גפן
    קיטנות של החגים - צ.פסח עיב+הדר0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח עיב+הדר
    קיטנות של החגים - צ.פסח מרים+רימון0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח מרים+רימון
    קיטנות של החגים - צ.פסח כלנית0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח כלנית
    קיטנות של החגים - צ.פסח יסמין+סחלב0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח יסמין+סחלב
    קיטנות של החגים - צ.פסח חרוב+רקפת0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח חרוב+רקפת
    קיטנות של החגים - צ.פסח תמר+ארז0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צ.פסח תמר+ארז
    קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג אשכולו0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג אשכולו
    קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג בראשית0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג בראשית
    קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג גבע0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג גבע
    קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג הנדיב0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צהרון פסח א-ג הנדיב
    קיטנות של החגים - צהרון פסח אמירים0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • 13:00-16:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - צהרון פסח אמירים
    קיטנות של החגים - ק.פסח אורנים+רותם0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח אורנים+רותם
    קיטנות של החגים - ק.פסח אלונים+ניצנים0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח אלונים+ניצנים
    קיטנות של החגים - ק.פסח ברוש+אלון0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח ברוש+אלון
    קיטנות של החגים - ק.פסח חרוב+רקפת0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח חרוב+רקפת
    קיטנות של החגים - ק.פסח יסמין+סחלב0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח יסמין+סחלב
    קיטנות של החגים - ק.פסח כלנית0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח כלנית
    קיטנות של החגים - ק.פסח מרים+רימון0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח מרים+רימון
    קיטנות של החגים - ק.פסח עינב+הדר0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח עינב+הדר
    קיטנות של החגים - ק.פסח שקד+גפן0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח שקד+גפן
    קיטנות של החגים - ק.פסח תאנה+חרצית0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח תאנה+חרצית
    קיטנות של החגים - ק.פסח תות+פרחים0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח תות+פרחים
    קיטנות של החגים - ק.פסח תמר+ארז0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - ק.פסח תמר+ארז
    קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג אמירים0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג אמירים
    קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג אשכולו0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג אשכולו
    קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג בראשית0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג בראשית
    קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג גבע0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג גבע
    קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג הנדיב0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • 08:00-13:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג הנדיב
    קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג אמירים0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 08:00-03:00
  • 08:00-03:00
  • 08:00-03:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנות של החגים - קיטנת פסח א-ג אמירים