מתנסביב השעון

לחודש הקודם
ספטמבר 2017
לחודש הבא
א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7

הכירו את - צוות המתנ״ס

צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
-

עסקים מקומיים

הצטרפו לעידכונים

חוגים
כל החוגים שלנו

תחום: ספורט והתעמלות

שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
טניס ב-ג מתקדמ פעמיםגרין טל0-0
  • ה'
  • ג'
  • 17:45-18:30
  • 17:45-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ב-ג מתקדמ פעמים
    טניס ב-ד מתחילים געגרין טל0-0
  • ד'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס ב-ד מתחילים גע
    טניס פעמיים בשבועגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס פעמיים בשבוע
    טניס פעמים בשבוע שעהגרין טל0-0
  • ד'
  • ב'
  • 17:00-18:00
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס פעמים בשבוע שעה
    טניס גן-א' פעם בשבועגרין טל0-0
  • א'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס גן-א' פעם בשבוע
    טניס בוגרים קב חדשהגרין טל0-0
  • א'
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס בוגרים קב חדשה
    טניס ד-ו מתחילים פעםגרין טל0-0
  • א'
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ד-ו מתחילים פעם
    טניס ד-ו מתחיליםגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ד-ו מתחילים
    הת. קרקע נבחרת א-ברייכמן אביב0-5
  • ה'
  • ב'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג הת. קרקע נבחרת א-ב
    טניס גן-א' פעמיים בשגרין טל0-0
  • ג'
  • א'
  • 16:45-17:00
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס גן-א' פעמיים בש
    טניס גן+א געגרין טל0-0
  • ד'
  • 17:15-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס גן+א גע
    ג'ודו גן-ב פעם בשבועראופמן רביב0-0
  • א'
  • ד'
  • 17:30-18:15
  • 17:30-18:15
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג ג'ודו גן-ב פעם בשבוע
    כדורעף קהילה יום ג'0-0
  • ג'
  • 20:30-23:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף קהילה יום ג'
    כדורסל קהילה יום ו'0-0
  • ו'
  • 16:00-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורסל קהילה יום ו'
    כדורסל קהילה יום א0-0
  • א'
  • 20:30-23:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורסל קהילה יום א
    התעמלות קרקע גן חובהרייכמן אביב0-8
  • ג'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע גן חובה
    שנתון 2008רובינשטיין מיגל1-8
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2008
    שנתון 2007נחום ליאור1-7
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2007
    שנתון 2006רחמן סמיון1-6
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 19:00-20:30
  • 18:00-19:30
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2006
    שנתון 2005טטרו מיכה1-5
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2005
    שנתון 2004רובינשטיין מיגל1-4
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2004
    ליגה נשיםרחמן סמיון1-11
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 20:30-21:45
  • 20:30-21:45
  • 20:30-21:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ליגה נשים
    ליגה בנותנחום ליאור1-13
  • א'
  • ב'
  • ג'
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ליגה בנות
    כדורגל שנתון 2011נחום ליאור0-26
  • ג'
  • א'
  • 16:15-17:15
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל שנתון 2011
    כדורגל נוערטטרו מיכה1-1
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל נוער
    כדורגל הנדיב ג-דטטרו מיכה0-21
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-15:00
  • 14:00-15:00
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג כדורגל הנדיב ג-ד
    כדורגל גבע ב'טטרו מיכה0-6
  • ה'
  • ג'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל גבע ב'
    כדורגל הנדיב א-בטטרו מיכה0-19
  • ד'
  • ב'
  • 13:00-14:00
  • 13:00-14:00
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג כדורגל הנדיב א-ב
    כדורגל גבריםנחום ליאור0-24
  • ב'
  • 20:30-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל גברים
    מאמאנט גע 2קמבליס מיכאלה20-50
  • ב'
  • 21:15-22:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מאמאנט גע 2
    טניס ב-ד מתקדמים פעםגרין טל0-0
  • א'
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ב-ד מתקדמים פעם
    טניס ו ומעלה מתחיליםגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:45-18:30
  • 17:45-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ו ומעלה מתחילים
    טניס פעם בשבועגרין טל0-0
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס פעם בשבוע
    טניס פעם בשבוע שעהגרין טל0-0
  • א'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס פעם בשבוע שעה
    טניס ו ומעלה מתח פעםגרין טל0-0
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ו ומעלה מתח פעם
    טאיקוון דו גןאורוס דואק לאונרדו6-2
  • א'
  • 17:00-17:45
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו גן
    טאיקוון דו א-ג געאורוס דואק לאונרדו6-6
  • ב'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו א-ג גע
    טאי צ'י מבוגרים9-10
  • ג'
  • 18:45-19:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טאי צ'י מבוגרים
    טאיקוונדו גנים6-12
  • א'
  • 17:00-17:45
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוונדו גנים
    טאיקוונדו א-ג7-12
  • ג'
  • א'
  • 17:45-18:30
  • 17:45-18:30
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוונדו א-ג
    כדורגל אמירים ג-דנחום ליאור0-17
  • ד'
  • א'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג כדורגל אמירים ג-ד
    כדורגל אמירים א-בנחום ליאור0-15
  • ד'
  • א'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג כדורגל אמירים א-ב
    יוגה ילדים גיל 4-8דישבק אודיה0-1
  • א'
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג יוגה ילדים גיל 4-8
    ה ומעלה מתחילים געגרין טל0-0
  • ד'
  • 18:45-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ה ומעלה מתחילים גע
    טניס 3 פעמים בשבועגרין טל0-0
  • ה'
  • ג'
  • א'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס 3 פעמים בשבוע
    טניס 3 פעמים שעהגרין טל0-0
  • ה'
  • ג'
  • א'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס 3 פעמים שעה
    טניס ב-ג מתחיל פעמיםגרין טל0-0
  • ג'
  • א'
  • 17:30-18:15
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ב-ג מתחיל פעמים
    כדורגל אשכולות ג-דרחמן סמיון0-12
  • ה'
  • ג'
  • 14:10-15:10
  • 14:10-15:10
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג כדורגל אשכולות ג-ד
    כדורגל אשכולות בנותרחמן סמיון0-14
  • ב'
  • 13:10-14:10
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג כדורגל אשכולות בנות
    כדורגל אשכולות א-ברחמן סמיון0-10
  • ג'
  • א'
  • 13:10-14:10
  • 13:10-14:10
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג כדורגל אשכולות א-ב
    גלגליות ד-ומוקדי יובל0-1
  • א'
  • 14:15-15:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג גלגליות ד-ו
    התעמלות קרקע ט.חובהרייכמן אביב0-7
  • ג'
  • 17:00-17:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע ט.חובה
    ריצה א-גיואלס ניר0-0
  • ד'
  • ב'
  • 17:30-18:30
  • 17:30-18:30
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה א-ג
    גלגליות גן-ב געמוקדי יובל0-3
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גלגליות גן-ב גע
    טניס בוגרים געגרין טל0-0
  • ד'
  • 19:30-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טניס בוגרים גע
    טניס בוגרים מתחיליםגרין טל0-0
  • ג'
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס בוגרים מתחילים
    טניס בוגרים מתקדמיםגרין טל0-0
  • ב'
  • 20:30-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס בוגרים מתקדמים
    התעמלות קרקע ג ומעלהרייכמן אביב0-3
  • ה'
  • ב'
  • 16:30-17:15
  • 16:30-17:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע ג ומעלה
    התעמלות קרקע א-ב געאיסן טל0-9
  • ב'
  • 16:00-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע א-ב גע
    שנתון 2012רחמן סמיון0-28
  • ה'
  • ב'
  • 16:15-17:15
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2012
    שנתון 2011 פעם בשבוענחום ליאור0-25
  • ד'
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2011 פעם בשבוע
    שנתון 20101-10
  • ד'
  • ג'
  • א'
  • 16:15-17:30
  • 16:15-17:30
  • 16:15-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2010
    כדורגל גבע גניםטטרו מיכה0-1
  • ה'
  • ג'
  • 16:10-17:00
  • 16:10-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל גבע גנים
    מאמאנט בנימינההדר גיא0-0
  • ב'
  • 20:00-21:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג מאמאנט בנימינה
    מאמאנט גע 1קמבליס מיכאלה0-0
  • ב'
  • 20:00-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מאמאנט גע 1
    טאיקוון דו נועראורוס דואק לאונרדו6-5
  • ג'
  • א'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו נוער
    טאיקוון דו ד-ואורוס דואק לאונרדו6-4
  • ג'
  • א'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו ד-ו
    זומבה קידס ד-וגלאם מירב0-3
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה קידס ד-ו
    זומבה קידס א-גגלאם מירב0-2
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה קידס א-ג
    זומבה נשיםגלאם מירב0-4
  • ד'
  • ב'
  • 20:45-21:45
  • 20:30-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה נשים
    נבחרת ג' ומעלה געאיסן טל0-12
  • ב'
  • 18:00-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג נבחרת ג' ומעלה גע
    כדורגל בנות פעםנחום ליאור0-31
  • א'
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל בנות פעם
    טאיקוונדו ד-ו0-0
  • ג'
  • א'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוונדו ד-ו
    נינג'צו ב-י'שושן נעמי0-0
  • ו'
  • ג'
  • 12:15-13:30
  • 16:00-17:30
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג נינג'צו ב-י'
    נבחרת ג' ומעלהרייכמן אביב0-2
  • ה'
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • 15:30-16:30
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג נבחרת ג' ומעלה
    התעמלות קרקע גנים געאיסן טל0-11
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע גנים גע
    שנתון 2009רחמן סמיון1-9
  • ד'
  • ג'
  • א'
  • 16:15-17:30
  • 16:15-17:30
  • 16:15-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2009
    טאיקוונדו נוער ומבוג0-0
  • ג'
  • א'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוונדו נוער ומבוג
    ג'ודו גן-ב'ראופמן רביב0-2
  • ד'
  • א'
  • 17:30-18:15
  • 17:30-18:15
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג ג'ודו גן-ב'
    בטוקדה מתחיל ד ומעלהדבש חיים0-0
  • ו'
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בטוקדה מתחיל ד ומעלה
    בטוקדה להקה ו ומעלהדבש חיים0-0
  • ו'
  • 15:00-16:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בטוקדה להקה ו ומעלה
    קרב מגע נבחרת גבעת עדהכהן אביבית פעם0-0
  • ד'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע נבחרת גבעת עדה
    ק.מגע נערות ונשים גבעת עדהכהן אביבית פעם0-0
  • ד'
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ק.מגע נערות ונשים גבעת עדה
    כדורגל גבע ג'טטרו מיכה0-8
  • ה'
  • ג'
  • 14:45-15:45
  • 14:45-15:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל גבע ג'
    נינג'יטסו מבוגריםמרציאנו רמי0-0
  • ה'
  • 20:30-22:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג נינג'יטסו מבוגרים
    כדורגל אשכ.א-ב פעםרחמן סמיון0-11
  • א'
  • 13:10-14:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג כדורגל אשכ.א-ב פעם
    כדורגל גבע אטטרו מיכה0-4
  • ה'
  • ג'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורגל גבע א
    טאיקוון דו גנים גבעת עדהאורוס דואק לאונרדו6-7
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו גנים גבעת עדה
    טניס ב-ג מתחילים פעםגרין טל0-0
  • א'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס ב-ג מתחילים פעם
    חוויה בתנועהשפר יעל0-0
  • א'
  • 09:00-10:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חוויה בתנועה
    עיצוב וחיטוב געצור הדס0-0
  • ד'
  • 08:45-09:35
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג עיצוב וחיטוב גע
    התעמלות עיצוב הדס - עיצוב וחיטוב0-0
  • ד'
  • א'
  • 07:30-08:20
  • 09:05-09:55
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג התעמלות עיצוב הדס - עיצוב וחיטוב
    עיצוב וחטוב לא גמלאיצור הדס0-0
  • ד'
  • א'
  • 07:30-08:20
  • 09:05-09:55
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב וחטוב לא גמלאי
    התעמלותבונה עצם 8:50קידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 08:50-09:40
  • 08:50-09:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג התעמלותבונה עצם 8:50
    התעמלות בונה עצם געקידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • 10:00-10:50
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות בונה עצם גע
    התעמלות בונה עצם 8:0קידר-אמיתי רותי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 08:00-08:50
  • 08:00-08:50
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג התעמלות בונה עצם 8:0
    ג'ודו גן-ב' געראופמן רביב0-4
  • ד'
  • א'
  • 15:45-16:30
  • 15:45-16:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'ודו גן-ב' גע
    הת. קרקע א-ב מתחילותרייכמן אביב0-4
  • ה'
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • 17:15-18:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג הת. קרקע א-ב מתחילות
    אקרובטיקה בניםרייכמן אביב0-6
  • ג'
  • 16:00-17:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרובטיקה בנים
    ג'ודו ג-ומעלה געראופמן רביב0-0
  • ד'
  • א'
  • 15:45-16:30
  • 15:45-16:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'ודו ג-ומעלה גע
    כדורגל נשיםרחמן סמיון0-23
  • ו'
  • 06:00-07:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל נשים
    כדורגל נשים פעם בשבונחום ליאור0-0
  • ד'
  • א'
  • 20:45-21:45
  • 20:45-21:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורגל נשים פעם בשבו
    טאיקוון דו נוער פעםאורוס דואק לאונרדו0-0
  • א'
  • 19:15-20:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו נוער פעם
    פלדנקרייז מבוגרים0-0
  • ד'
  • 19:00-20:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז מבוגרים
    טאיקוון דו א-גאורוס דואק לאונרדו6-3
  • ג'
  • א'
  • 17:45-18:30
  • 17:45-18:30
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו א-ג
    קפוארה גנים געדבש חיים0-0
  • ה'
  • 16:15-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה גנים גע
    זומבה נשים געגלאם מירב0-0
  • א'
  • 20:15-21:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג זומבה נשים גע
    כדורגל נשים קיץרחמן סמיון0-0
  • ג'
  • 20:30-21:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג כדורגל נשים קיץ
    פילאטיס מבוגריםאון חן0-0
  • ה'
  • ב'
  • 20:30-21:30
  • 20:30-21:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פילאטיס מבוגרים
    גלגליות ג-ו געמוקדי יובל0-0
  • ה'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גלגליות ג-ו גע
    גלגליות א-ג מתחמוקדי יובל0-0
  • א'
  • 13:15-14:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג גלגליות א-ג מתח
    ו' ומעלה נערות מתחילגרין טל0-0
  • ב'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ו' ומעלה נערות מתחיל
    ריצה גנים גיל 5-6יואלס ניר0-0
  • ד'
  • ב'
  • 16:30-17:00
  • 16:30-17:00
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה גנים גיל 5-6
    ריצה גנים גיל 3-4יואלס ניר0-8
  • ד'
  • ב'
  • 17:00-17:30
  • 17:00-17:30
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה גנים גיל 3-4
    כדורעף קהילה מוצ"ש3-1
  • ש'
  • 20:30-23:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדורעף קהילה מוצ"ש
    שנתון 2012 פעם בשבוערחמן סמיון0-27
  • ג'
  • 16:15-17:15
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג שנתון 2012 פעם בשבוע
    שנתון 2013 פעםטטרו מיכה0-29
  • ד'
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2013 פעם
    מאמאנטהדר גיא4-1
  • ב'
  • 20:30-22:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג מאמאנט
    מאמאנט געקמבליס מיכאלה4-2
  • ב'
  • 20:30-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מאמאנט גע
    נינג'יטסו מבוגריםמרציאנו רמי0-1
  • ה'
  • 20:00-22:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג נינג'יטסו מבוגרים
    קפוארה א-גדבש חיים0-2
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קפוארה א-ג
    קפוארה א-ג געדבש חיים0-4
  • ה'
  • ג'
  • 17:00-17:45
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה א-ג גע
    קפוארה גניםדבש חיים0-3
  • ב'
  • 16:15-17:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קפוארה גנים
    קפוארה ד-ו געדבש חיים0-5
  • ה'
  • ג'
  • 18:00-19:00
  • 18:30-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה ד-ו גע
    קפוארה מבוגריםדבש חיים0-7
  • ג'
  • 20:30-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה מבוגרים
    קפוארה נוערדבש חיים0-6
  • ה'
  • ג'
  • 19:15-20:45
  • 18:30-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה נוער
    קרב מגע א-בפדלון אילן0-4
  • ד'
  • א'
  • 16:15-17:00
  • 16:15-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרב מגע א-ב
    קרב מגע א-ב ממשיכיםפדלון אילן0-7
  • ד'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע א-ב ממשיכים
    קרב מגע א-ג גבעת עדהכהן אביבית0-14
  • ד'
  • א'
  • 17:30-18:45
  • 17:30-18:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע א-ג גבעת עדה
    קרב מגע ג-הפדלון אילן0-9
  • ד'
  • א'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע ג-ה
    קרב מגע גן חובה +א מתחילים בלבדפדלון אילן0-6
  • ד'
  • 17:00-17:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע גן חובה +א מתחילים בלבד
    קרב מגע גן חובה ממשיכיםפדלון אילן0-8
  • א'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע גן חובה ממשיכים
    קרב מגע גן-א גבעת עדהכהן אביבית פעם0-12
  • א'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע גן-א גבעת עדה
    קרב מגע ד-הפדלון אילן0-3
  • ד'
  • א'
  • 15:15-16:15
  • 15:15-16:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע ד-ה
    קרב מגע ד-ו גבעת עדהכהן אביבית0-15
  • ד'
  • א'
  • 18:15-19:00
  • 18:15-19:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע ד-ו גבעת עדה
    קרב מגע ו-ח נעריםפדלון אילן0-10
  • ד'
  • א'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע ו-ח נערים
    קרב מגע ז-יב גבעת עדהכהן אביבית שעה0-16
  • ד'
  • א'
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרב מגע ז-יב גבעת עדה
    קרב מגע ט ומעלה+מבוגפדלון אילן0-11
  • ד'
  • א'
  • 20:15-21:15
  • 20:15-21:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע ט ומעלה+מבוג
    קרב מגע ט.חובה מתחילפדלון אילן0-5
  • א'
  • 17:00-17:40
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע ט.חובה מתחיל
    ריצה ד-ויואלס ניר0-2
  • ד'
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • 15:30-16:30
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג ריצה ד-ו
    תנועה בהנאה גיל 3-4 גבעת עדהשריג-רוזן יעל0-2
  • ג'
  • 16:30-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תנועה בהנאה גיל 3-4 גבעת עדה
    תנועה בהנאה חובה-א גבעת עדהשריג-רוזן יעל0-4
  • ג'
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תנועה בהנאה חובה-א גבעת עדה
    תנועה בהנאה ט.חובה גבעת עדהשריג-רוזן יעל0-3
  • ג'
  • 17:00-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תנועה בהנאה ט.חובה גבעת עדה
    ג'ודו - ג'ודו ג' ומעלהראופמן רביב0-4
  • ד'
  • א'
  • 16:15-17:00
  • 16:15-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'ודו - ג'ודו ג' ומעלה
    הוקי גלגליות - הוקי גלגליות ג-ומוקדי יובל0-3
  • ה'
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג הוקי גלגליות - הוקי גלגליות ג-ו
    התעמלות אמנותית - התעמלות אומנותיתשצקיך טניה0-2
  • ב'
  • 16:00-17:00
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג התעמלות אמנותית - התעמלות אומנותית
    התעמלות קרקע - אקרובטיקה בניםאיסן טלי0-12
  • ב'
  • 18:00-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע - אקרובטיקה בנים
    זומבה - זומבה נשיםגלאם מירב0-3
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה - זומבה נשים
    טאיקוונדו - טאיקוון דו ד-ו געאורוס דואק לאונרדו6-5
  • ג'
  • א'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם הנדיב
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טאיקוונדו - טאיקוון דו ד-ו גע
    ד ומעלה מתקדמים געגרין טל0-0
  • ד'
  • 18:00-18:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ד ומעלה מתקדמים גע
    יוגה - יוגה ילדים 4-8 גע0-1
  • א'
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג יוגה - יוגה ילדים 4-8 גע
    כדור רגל - כדורגל אמיר. ג-ד פעם0-29
  • ד'
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - כדורגל אמיר. ג-ד פעם
    כדור רשת - מאמאנטקמבליס מיכאלה4-2
  • ב'
  • 20:30-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדור רשת - מאמאנט
    נינג'טסו - נינג'יטסו מבוגריםמרציאנו רמי0-1
  • ה'
  • 20:00-22:00
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג נינג'טסו - נינג'יטסו מבוגרים
    קפוארה - קפוארה א-גדבש חיים0-6
  • ה'
  • ג'
  • 19:15-20:45
  • 18:30-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה - קפוארה א-ג
    קרב מגע - קרב מגע א-בפדלון אילן0-5
  • א'
  • 17:00-17:40
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג קרב מגע - קרב מגע א-ב
    תנועה בהנאה - תנועה בהנאה גיל 3-4שריג-רוזן יעל0-3
  • ג'
  • 17:00-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תנועה בהנאה - תנועה בהנאה גיל 3-4
    יוגה גמלאיםגולד עמליה0-0
  • ד'
  • 09:45-10:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג יוגה גמלאים
    יוגה לא גמלאיםגולד עמליה0-0
  • ד'
  • 09:45-10:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג יוגה לא גמלאים
    פלדנקרייז גמלאיםרוטמן איה0-0
  • ג'
  • 08:00-09:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז גמלאים
    פלדנקרייז גמלאים גערוטמן איה0-0
  • ב'
  • 08:00-09:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז גמלאים גע
    פלדנקרייז לא גמלאיםרוטמן איה0-0
  • ג'
  • 08:00-09:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז לא גמלאים
    צ'י קונג גמלאיםאלוני עודד0-0
  • א'
  • 08:15-09:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג צ'י קונג גמלאים
    שנתון 2013טטרו מיכה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 16:15-17:15
  • 16:15-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנתון 2013

    תחום: מחול

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    ג'אז ט-יגרופר-זומר לירז0-4
  • ב'
  • 19:00-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'אז ט-י
    ברייקדאנס מתקדמיםפליונקין דניאל3-2
  • ה'
  • 16:15-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס מתקדמים
    ברייקדאנס מתחילים געפליונקין דניאל3-3
  • ה'
  • 17:30-18:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס מתחילים גע
    ברייקדאנס מתחיליםפליונקין דניאל3-1
  • ה'
  • 15:30-16:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס מתחילים
    בלט קלאסי ט-ימשולם ציפי0-3
  • ד'
  • א'
  • 19:15-20:45
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ט-י
    בלט קלאסי ז-חמשולם ציפי0-4
  • ד'
  • א'
  • 17:45-19:15
  • 19:30-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ז-ח
    בלט קלאסי ה-ו געקציר מוניקה0-5
  • ה'
  • א'
  • 15:30-16:30
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ה-ו גע
    בלט קלאסי ה--ומשולם ציפי0-2
  • ד'
  • א'
  • 15:15-16:45
  • 16:30-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ה--ו
    בלט קלאסי ג-דמשולם ציפי0-1
  • ד'
  • א'
  • 16:45-17:45
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ג-ד
    טרום בלט א-ב געזמיר כהן הדר0-4
  • ב'
  • 16:00-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט א-ב גע
    טרום בלט א-ברומק דבי0-1
  • ה'
  • 16:00-16:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרום בלט א-ב
    שנות ה-60 מתחיליםהירשהורן דוד20-70
  • ג'
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנות ה-60 מתחילים
    היפ הופ מתקד גע ז-יבדהן שירן5-4
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג היפ הופ מתקד גע ז-יב
    היפ הופ מתקדמים ז-יבדהן שירן5-2
  • ה'
  • 19:30-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג היפ הופ מתקדמים ז-יב
    בלט קלאסי ג-ד געקציר מוניקה0-6
  • ה'
  • א'
  • 16:30-17:30
  • 17:30-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ג-ד גע
    טרום בלט ט.חובה געזמיר כהן הדר0-5
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט ט.חובה גע
    שנות ה-60 גע מתחיליםהירשהורן דוד0-0
  • ד'
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג שנות ה-60 גע מתחילים
    שנות ה-60 גע מתקדמיםהירשהורן דוד0-0
  • ד'
  • 21:00-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג שנות ה-60 גע מתקדמים
    שנות ה-60 מתקדמיםהירשהורן דוד0-0
  • ג'
  • 21:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שנות ה-60 מתקדמים
    היפ הופ מתחיל גע ג-ודהן שירן5-3
  • ה'
  • 15:30-16:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג היפ הופ מתחיל גע ג-ו
    טרום בלט ט.חובה 2רומק דבי0-0
  • ה'
  • 18:15-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרום בלט ט.חובה 2
    דודאים קבוצת הפרחים0-0
  • ב'
  • 18:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג דודאים קבוצת הפרחים
    היפ הופ מתחילים ג-ודהן שירן5-1
  • ה'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג היפ הופ מתחילים ג-ו
    ברייקדאנס א-ג גע0-0
  • ו'
  • 14:30-15:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס א-ג גע
    ברייקדאנס רב גילאי0-0
  • ו'
  • 13:15-14:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס רב גילאי
    ברייקדאנס ד ומעלה גע0-0
  • ו'
  • 15:15-16:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס ד ומעלה גע
    טרום בלט חובה געזמיר כהן הדר0-6
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט חובה גע
    דודאים ד-ז ניצניםגולדשטיין עופר0-0
  • ב'
  • 16:30-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג דודאים ד-ז ניצנים
    ג'אז ה-וגרופר-זומר לירז0-2
  • ב'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'אז ה-ו
    ג'אז ג-ה געגרופר-זומר לירז0-5
  • ד'
  • 13:40-14:40
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'אז ג-ה גע
    ג'אז ג-דגרופר-זומר לירז0-1
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'אז ג-ד
    ברייקדאנס מתקדמים געפליונקין דניאל3-4
  • ה'
  • 18:30-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס מתקדמים גע
    ג'אז ז-חגרופר-זומר לירז0-3
  • ב'
  • 17:30-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'אז ז-ח
    בלט קלאסי חטיבה געקציר מוניקה0-7
  • ה'
  • א'
  • 17:30-18:30
  • 18:30-19:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי חטיבה גע
    טרום בלט חובהרומק דבי0-3
  • ה'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרום בלט חובה
    אקרודאנס ה-ו גערבר יעל0-0
  • ה'
  • 18:30-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג אקרודאנס ה-ו גע
    אקרודאנס חטיבה גערבר יעל0-3
  • ה'
  • 19:30-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג אקרודאנס חטיבה גע
    מחול מודרני ג-דגזית דפנה1-4
  • ד'
  • 15:45-16:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ג-ד
    מחול מודרני ג-ד געזכאי ענבר1-6
  • ד'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ג-ד גע
    מחול מודרני ה-וגזית דפנה1-3
  • ד'
  • 16:45-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ה-ו
    מחול מודרני ה-ו געזכאי ענבר1-5
  • ד'
  • 15:30-16:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ה-ו גע
    מחול מודרני ז-חגזית דפנה1-1
  • ד'
  • א'
  • 19:15-20:45
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ז-ח
    מחול מודרני חטיבה געזכאי ענבר1-7
  • ד'
  • 17:30-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני חטיבה גע
    מחול מודרני ט-יגזית דפנה1-2
  • ד'
  • א'
  • 17:45-19:15
  • 19:30-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ט-י
    מחול מודרני נשים געזכאי ענבר1-8
  • ד'
  • 19:00-20:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני נשים גע
    תנועה ומחול א-בגרופר-זומר לירז0-3
  • ג'
  • 16:00-16:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה ומחול א-ב
    תנועה יצירתית חובהגרופר-זומר לירז0-2
  • ג'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה יצירתית חובה
    תנועה יצירתית טחובהגרופר-זומר לירז0-1
  • ג'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה יצירתית טחובה
    בלט קלאסי נשים געקציר מוניקה0-0
  • א'
  • 19:30-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי נשים גע
    בלט קלסי - ג-ד גבעת עדהמשולם ציפי0-3
  • ד'
  • א'
  • 19:15-20:45
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלסי - ג-ד גבעת עדה
    ברייקדאנס - ברייקדאנס מתחיליםפליונקין דניאל3-4
  • ה'
  • 18:30-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ברייקדאנס - ברייקדאנס מתחילים
    ג'אז - ג'אז ג-דגרופר-זומר לירז0-4
  • ב'
  • 19:00-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ג'אז - ג'אז ג-ד
    היפ הופ - היפ הופ מתחיליםדהן שירן5-4
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג היפ הופ - היפ הופ מתחילים
    מחול אקרודאנס - אקרודאנס ה-ו גע0-3
  • ה'
  • 19:30-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מחול אקרודאנס - אקרודאנס ה-ו גע
    מחול מודרני - מחול מודרני ג-דזכאי ענבר1-8
  • ד'
  • 19:00-20:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני - מחול מודרני ג-ד
    תנועה יצירתית - תנועה ומחול א-בגרופר-זומר לירז0-1
  • ג'
  • 16:00-16:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה יצירתית - תנועה ומחול א-ב
    אקרודאנס גיל 12-15רבר יעל0-0
  • ה'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אקרודאנס גיל 12-15
    ריקודי עם גמלאים מתח0-0
  • ג'
  • 09:00-10:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ריקודי עם גמלאים מתח

    תחום: קייטנות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    קיטנת סוכות - ברוש0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - ברוש
    קיטנת סוכות - בי"ס הנדיב כיתות ב-ג0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - בי"ס הנדיב כיתות ב-ג
    קיטנת סוכות - בית הכרם0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - בית הכרם
    קיטנת סוכות - אורנים0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - אורנים
    קיטנת סוכות - אשכולות מרים ורימון0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - אשכולות מרים ורימון
    קיטנת סוכות - אשכולות תמר וארז0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - אשכולות תמר וארז
    קיטנת סוכות - בי"ס אמירים0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - בי"ס אמירים
    קיטנת סוכות - בי"ס אשכולות0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - בי"ס אשכולות
    קיטנת סוכות - בי"ס בראשית0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - בי"ס בראשית
    קיטנת סוכות - בי"ס גבע0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - בי"ס גבע
    קיטנת סוכות - בי"ס הנדיב כיתה א'0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - בי"ס הנדיב כיתה א'
    קיטנת סוכות - גן רותם0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - גן רותם
    קיטנת סוכות - ז. יסמין סחלב0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - ז. יסמין סחלב
    קיטנת סוכות - ז. תאנה וחרצית0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - ז. תאנה וחרצית
    קיטנת סוכות - כלנית משלב0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - כלנית משלב
    קיטנת סוכות - ניצנים ואלונים0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - ניצנים ואלונים
    קיטנת סוכות - פרחים ותות0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - פרחים ותות
    קיטנת סוכות - שקד וגפן0-0
  • א'
  • ב'
  • 07:30-17:00
  • 07:30-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת סוכות - שקד וגפן

    תחום: מוסיקה, אומנויות הבמה

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    פ.קול אלכסנדר קבוצהיגודין אלכסנדר0-0
  • א'
  • 14:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פ.קול אלכסנדר קבוצה
    גיטרה אלון בקבוצהשיינר אלון0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון בקבוצה
    קלר.סקסופ. אלכסי חצירטוש אלכסיי0-0
  • ד'
  • 14:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קלר.סקסופ. אלכסי חצי
    חליל צד שרון חצי שעהשעבי שרון0-0
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חליל צד שרון חצי שעה
    חליל צד שרוןשעבי שרון0-0
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חליל צד שרון
    תיאטרון א-ג בנימינהפרל גורדון טלי0-0
  • ב'
  • 16:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון א-ג בנימינה
    גיטרה אלוןשיינר אלון0-27
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון
    גיטרה אלון חצי שעהשיינר אלון0-28
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:30-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון חצי שעה
    גיטרה דימ חצי שעהקוגן דמיטרי0-30
  • ה'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג גיטרה דימ חצי שעה
    גיטרה דימהקוגן דמיטרי0-29
  • ה'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג גיטרה דימה
    גיטרה מיכהמיכאלי מיכה0-31
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג גיטרה מיכה
    גיטרה מיכה חצי שעהמיכאלי מיכה0-32
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג גיטרה מיכה חצי שעה
    גיטרה משהעבודי משה0-33
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג גיטרה משה
    גיטרה משה חצי שעהעבודי משה0-34
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג גיטרה משה חצי שעה
    חליל צד עדידותן זר אביב עדי0-12
  • ו'
  • ד'
  • ב'
  • 09:00-15:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חליל צד עדי
    חליל צד עדי חצי שעהדותן זר אביב עדי0-13
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חליל צד עדי חצי שעה
    חלילית טלילירון טלי0-10
  • ד'
  • ג'
  • ב'
  • 13:30-17:00
  • 13:30-17:00
  • 13:30-17:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חלילית טלי
    חלילת טלי חצי שעהלירון טלי0-11
  • ד'
  • ג'
  • ב'
  • 13:30-17:00
  • 13:30-17:00
  • 13:30-17:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חלילת טלי חצי שעה
    חצוצרה ברוךאולשובסקי ברוך0-18
  • ה'
  • ד'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חצוצרה ברוך
    חצוצרה ברוך חצי שעהאולשובסקי ברוך0-19
  • ה'
  • ד'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג חצוצרה ברוך חצי שעה
    טרומבון שלומיאלסטר שלומי0-20
  • א'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג טרומבון שלומי
    טרומבון שלומי חצי שעאלסטר שלומי0-21
  • א'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג טרומבון שלומי חצי שע
    כינור גריפרבר גרי0-24
  • ד'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג כינור גרי
    כינור גרי חצי שעהפרבר גרי0-25
  • ד'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג כינור גרי חצי שעה
    פיתוח קול אלכסנדריגודין אלכסנדר0-26
  • א'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג פיתוח קול אלכסנדר
    פסנתר דליתרינת עוגב דלית0-6
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג פסנתר דלית
    פסנתר דלית חצי שעהרינת עוגב דלית0-7
  • ב'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג פסנתר דלית חצי שעה
    פסנתר מריםוולפסון מרים0-3
  • ה'
  • ג'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר מרים
    פסנתר נטלי חצי שעהלסין נטלי0-2
  • ד'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג פסנתר נטלי חצי שעה
    פסנתר סבטלנהקרדיאקוב לוג סבטלנה0-8
  • ה'
  • ג'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה
    פסנתר סבטלנה חצי שעהקרדיאקוב לוג סבטלנה0-9
  • ה'
  • ג'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה חצי שעה
    קלרינט/סקסופון אלכסירטוש אלכסיי0-5
  • ד'
  • 14:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קלרינט/סקסופון אלכסי
    קלר./סקס.אביתר חצי שלוי אביתר0-17
  • ה'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קלר./סקס.אביתר חצי ש
    קלר./סקס.אלון חצי שעזיסר אלון0-15
  • ה'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קלר./סקס.אלון חצי שע
    קלרינט/סקסופון אביתרלוי אביתר0-16
  • ה'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קלרינט/סקסופון אביתר
    קלרינט/סקסופון אלוןזיסר אלון0-14
  • ה'
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קלרינט/סקסופון אלון
    תופים יפתחלוי יפתח0-22
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג תופים יפתח
    תופים יפתח חצי שעהלוי יפתח0-23
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • 14:00-21:00
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג תופים יפתח חצי שעה
    תיאטרון א-ג געדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 14:30-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון א-ג גע
    תיאטרון ד-ו בנימינהפרל גורדון טלי0-0
  • ב'
  • 17:30-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון ד-ו בנימינה
    תיאטרון ד-ו געדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 15:30-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון ד-ו גע
    תיאטרון ז-ט בנימינהחצור אילן0-0
  • ה'
  • 18:15-20:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון ז-ט בנימינה
    תיאטרון י'-יב'חצור אילן0-0
  • ד'
  • 19:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון י'-יב'
    תיאטרון מבוגריםחצור אילן0-0
  • ב'
  • 20:30-23:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תיאטרון מבוגרים
    מרכז המוסיקה - כינור גרי 2 בשבוע חצפרבר גרי0-0
  • ד'
  • א'
  • 20:00-20:30
  • 20:00-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מרכז המוסיקה - כינור גרי 2 בשבוע חצ
    תיאטרון ט.חובה-חובה גבעת עדהדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון ט.חובה-חובה גבעת עדה

    תחום: טכנולוגיה ומדע

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    הי טק לגו ג-הבר און חנן0-3
  • א'
  • 18:30-19:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הי טק לגו ג-ה
    אלקטרוני צעיר ד-ואלפסי דני0-2
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקטרוני צעיר ד-ו
    הי טק לגו א-ב געבר און חנן0-5
  • א'
  • 15:30-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג הי טק לגו א-ב גע
    אלקטרוני צעיר געאלפסי דני0-4
  • ב'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג אלקטרוני צעיר גע
    הי טק לגו א-בבר און חנן0-2
  • א'
  • 17:15-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הי טק לגו א-ב
    הי טק לגו ג-ה געבר און חנן0-4
  • א'
  • 14:15-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג הי טק לגו ג-ה גע
    אלקטרוני צעיר א-גאלפסי דני0-0
  • ב'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקטרוני צעיר א-ג
    אלקטרונאי צעיר - אלקטרוני צעיר א-גאלפסי דני0-2
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקטרונאי צעיר - אלקטרוני צעיר א-ג
    הי טק לגו - הי טק לגו א-ב0-4
  • א'
  • 14:15-15:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג הי טק לגו - הי טק לגו א-ב

    תחום: פעוטונים,גנים,צהרונים

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    ג'ודו ג' ומעלהראופמן רביב0-3
  • ד'
  • א'
  • 18:15-19:15
  • 18:15-19:15
  • אולם אשכולות
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג ג'ודו ג' ומעלה
    יוגה ילדים 4-8 געדישבק אודיה0-3
  • ג'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג יוגה ילדים 4-8 גע
    טאיקוון דו ד-ו גבעת עדהאורוס דואק לאונרדו6-8
  • ב'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טאיקוון דו ד-ו גבעת עדה

    תחום: אמנות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    קרמיקה לא גמלאי געלוי סימה0-0
  • ד'
  • 18:00-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרמיקה לא גמלאי גע
    קרמיקה גמלאים געלוי סימה0-0
  • ד'
  • 18:00-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאים גע
    פיסול מבוגרים כרטסיהצין ליבי0-0
  • ה'
  • 20:30-22:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול מבוגרים כרטסיה
    עיצוב אופנה געמגיט נלי1-3
  • ד'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג עיצוב אופנה גע
    עיצוב אופנה רב גלאימגיט נלי1-2
  • ד'
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב אופנה רב גלאי
    פיסול א-גצין ליבי0-1
  • ה'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול א-ג
    פיסול א-ג געלוי סימה0-6
  • ב'
  • 16:00-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פיסול א-ג גע
    פיסול ד-וצין ליבי0-4
  • ה'
  • 17:50-18:50
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול ד-ו
    פיסול ד-ו געלוי סימה0-7
  • ב'
  • 17:15-18:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פיסול ד-ו גע
    פיסול הורה וילדצין ליבי0-5
  • ה'
  • 19:00-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול הורה וילד
    פיסול ט.חובה-חובהצין ליבי0-3
  • ה'
  • 16:40-17:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול ט.חובה-חובה
    פיסול מבוגריםצין ליבי1-1
  • ה'
  • 20:30-22:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול מבוגרים
    ציור א-ג געקאופשטיין לירי1-5
  • א'
  • 17:00-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ציור א-ג גע
    ציור א-ג ומתחיליםקאופשטיין לירי1-2
  • ב'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור א-ג ומתחילים
    ציור ד-ו געקאופשטיין לירי1-6
  • א'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ציור ד-ו גע
    ציור ד-ו ומתקדמיםקאופשטיין לירי1-3
  • ב'
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור ד-ו ומתקדמים
    ציור נוער מתקדמיםקאופשטיין לירי1-4
  • ב'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור נוער מתקדמים
    שילוב אמנויות ג-וכהן אירית0-3
  • א'
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שילוב אמנויות ג-ו
    ש. אמנויות חובה-ו'געכהן אירית0-4
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ש. אמנויות חובה-ו'גע
    שילוב אמנויות חובה-בכהן אירית0-2
  • א'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שילוב אמנויות חובה-ב
    תכשיטונות רב גילאי 1כהן שולי0-2
  • ה'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תכשיטונות רב גילאי 1
    תכשיטונות רב גילאי 2כהן שולי0-3
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תכשיטונות רב גילאי 2
    תכשיטונות רב גלאי געכהן שולי0-4
  • ה'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תכשיטונות רב גלאי גע
    עיצוב - עיצוב אופנה גע1-2
  • ד'
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב - עיצוב אופנה גע
    פיסול - פיסול א-גצין ליבי1-1
  • ה'
  • 20:30-22:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול - פיסול א-ג
    ציור - ציור א-ג געיצחקי קאופשט לירי1-4
  • ב'
  • 18:30-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור - ציור א-ג גע
    שילוב אומנויות - שילוב אמנויות ג-וכהן אירית0-2
  • א'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות - שילוב אמנויות ג-ו
    תכשיטנות - תכשיטונות רב גילאי 10-4
  • ה'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תכשיטנות - תכשיטונות רב גילאי 1
    ציור גמלאים יום אעזר לילי0-0
  • א'
  • 10:30-12:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאים יום א
    ציור גמלאים יום בעזר לילי0-0
  • ב'
  • 11:00-13:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאים יום ב
    פיסול מבוגרים בוקרגבריאלי אמית אירית0-0
  • ב'
  • 10:00-12:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פיסול מבוגרים בוקר
    פיסול מבוגרים ערבגבריאלי אמית אירית0-0
  • ג'
  • 19:30-20:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פיסול מבוגרים ערב
    קרמיקה גמלאי ת.חוץ אלוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאי ת.חוץ א
    קרמיקה גמלאי ת.חוץ גלוי סימה0-0
  • ג'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאי ת.חוץ ג
    קרמיקה גמלאים יום א'לוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאים יום א'
    קרמיקה פעמיים בשבועלוי סימה0-0
  • ג'
  • א'
  • 09:00-12:00
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה פעמיים בשבוע

    תחום: למידה והכשרה,למידת שפות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    סדרת בראי הקולנוע0-0
  • ג'
  • 10:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סדרת בראי הקולנוע
    סדרת אקטואליה0-0
  • ג'
  • 10:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סדרת אקטואליה
    סדרת מוזה0-0
  • ג'
  • 10:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סדרת מוזה
    סדרת בריאות0-0
  • ג'
  • 10:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סדרת בריאות
    משחקי מתמטיקה ו-זמעין יפתח0-0
  • ד'
  • 16:45-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג משחקי מתמטיקה ו-ז
    מבוכים ב-ג געהברון רפי0-3
  • ב'
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מבוכים ב-ג גע
    מבוכים ד-ז געהברון רפי0-4
  • ב'
  • 15:00-16:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מבוכים ד-ז גע
    מבוכים ד-ח מתקדמיםהברון רפי0-2
  • ב'
  • 18:30-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ד-ח מתקדמים
    מבוכים ודרקונים ב-דהברון רפי0-1
  • ב'
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים ב-ד
    כלבים א-ג געפדלון לינוי0-5
  • ד'
  • 15:15-16:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כלבים א-ג גע
    כלבים ג-ופדלון לינוי0-3
  • ד'
  • 17:15-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כלבים ג-ו
    כלבים ד-ו געפדלון לינוי0-4
  • ד'
  • 14:30-15:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כלבים ד-ו גע
    כלבים חובה-בפדלון לינוי0-2
  • ד'
  • 16:30-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כלבים חובה-ב
    אומניות הקרקסאייזנברג רני0-2
  • ה'
  • 17:00-18:30
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג אומניות הקרקס
    שח מט א-ו מתחיליםחלמיש ארנון0-3
  • ג'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שח מט א-ו מתחילים
    שח מט א-ו מתקדמיםחלמיש ארנון0-2
  • ג'
  • 16:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שח מט א-ו מתקדמים
    שח מט רב גלאי געחלמיש ארנון0-4
  • ד'
  • 18:30-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג שח מט רב גלאי גע
    מבוכים ודרכונים - מבוכים ב-ג גע0-1
  • ב'
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרכונים - מבוכים ב-ג גע
    קרקס - אומניות הקרקסאייזנברג רני0-2
  • ה'
  • 17:00-18:30
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קרקס - אומניות הקרקס
    שח מט - שח מט א-ו מתחיליםחלמיש ארנון0-4
  • ד'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שח מט - שח מט א-ו מתחילים
    צילום - קורס מבוגרים מתחיליםפיינברג זגור דוינה0-0
  • ב'
  • 18:30-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג צילום - קורס מבוגרים מתחילים

    תחום: חברה וקהילה

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    קרמיקה גמלאים יום ג'לוי סימה0-0
  • ג'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאים יום ג'