לפעילות עד הבית לחצו כאן!

מתנסביב השעון

לחודש הקודם
נובמבר 2020
לחודש הבא
א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

הכירו את - צוות המתנ״ס

צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי איפור: מיכל אגם-
צילום: דוינה זגורי -
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
צילום: דוינה זגורי-
-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-
פרויקט סיפור על הדרך. צילום: דוינה פיינברג זגורי.-

עסקים מקומיים

הצטרפו לעידכונים

חוגים
כל החוגים שלנו

תחום: ספורט והתעמלות

שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
ד-ו מתחילים וממשיכיםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 15:15-16:15
  • 15:15-16:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג ד-ו מתחילים וממשיכים
    הנדיב א-בהברמן שגיא0-0
  • ג'
  • ב'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הנדיב א-ב
    2015 פעם בשבוענחום ליאור0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2015 פעם בשבוע
    פילאטיס ג"ע פעם בשבואון חן0-0
  • ב'
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פילאטיס ג"ע פעם בשבו
    י' ומעלה+מבוגריםפדלון אילן0-0
  • א'
  • ד'
  • 20:15-21:15
  • 20:15-21:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג י' ומעלה+מבוגרים
    פלדנקרייז בנימינהרוטמן איה0-0
  • ג'
  • 08:00-09:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז בנימינה
    מבוגרים ג"ע פ"שכהן אביבית0-0
  • ד'
  • א'
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מבוגרים ג"ע פ"ש
    כדור רגל - בנות טרומיותרובינשטיין מיגל0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 16:30-17:45
  • 16:30-17:45
  • 16:30-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - בנות טרומיות
    מגנים - ג"עכהן אביבית0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מגנים - ג"ע
    כדור רגל - ילדות ו-חרובינשטיין מיגל0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:15
  • 18:00-19:15
  • 18:00-19:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - ילדות ו-ח
    ריצה א-ג ג"ע פעם בשבבאום זיו0-0
  • ב'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה א-ג ג"ע פעם בשב
    ריצה גנים ג"עבאום זיו0-0
  • ה'
  • 16:30-17:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה גנים ג"ע
    ריצה ה-ז ג"עבאום זיו0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:30-18:30
  • 17:30-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריצה ה-ז ג"ע
    כדור רגל - שנתון 2006 נערים גהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • ב'
  • א'
  • 19:15-20:45
  • 18:30-20:00
  • 18:45-20:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2006 נערים ג
    כדור רגל - שנתון 2011 טרום בנחום ליאור0-0
  • ה'
  • ד'
  • א'
  • 17:30-18:45
  • 16:30-17:45
  • 16:30-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2011 טרום ב
    פלדנקרייז ג"ערוטמן איה0-0
  • ב'
  • 08:00-09:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פלדנקרייז ג"ע
    צ'י קונג ג"ע0-0
  • א'
  • 08:15-09:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג צ'י קונג ג"ע
    כדור רגל - שנתון 2007 ילדים אשלוסברג בר0-0
  • ה'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:30
  • 18:30-20:00
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2007 ילדים א
    כדור רגל - שנתון 2008 ילדים ברובינשטיין מיגל0-0
  • ה'
  • ד'
  • א'
  • 17:30-19:00
  • 17:30-19:00
  • 17:30-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2008 ילדים ב
    פילאטיס ג"עאון חן0-0
  • ב'
  • ה'
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פילאטיס ג"ע
    אשכולות א-בנחום ליאור0-0
  • ג'
  • א'
  • 13:10-14:10
  • 13:10-14:10
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אשכולות א-ב
    אמירים ג-ד פעם בשבועשלוסברג בר0-0
  • ד'
  • ב'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אמירים ג-ד פעם בשבוע
    אמירים ג-דשלוסברג בר0-0
  • ב'
  • ד'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אמירים ג-ד
    אמירים א-ב פעם בשבועשלוסברג בר0-0
  • ב'
  • ד'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אמירים א-ב פעם בשבוע
    2016 פעם בשבועשלוסברג בר0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2016 פעם בשבוע
    בראשית ג-דהברמן שגיא0-0
  • א'
  • ה'
  • 14:00-15:00
  • 14:00-15:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בראשית ג-ד
    גבע ג-דטטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 14:45-15:45
  • 14:45-15:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע ג-ד
    קפוארה ד ומעלה ג"עדבש חיים0-0
  • ג'
  • ה'
  • 18:30-20:00
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה ד ומעלה ג"ע
    ליגה א כדורעף0-0
  • ב'
  • ד'
  • 21:00-22:30
  • 21:00-22:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ליגה א כדורעף
    בוגרים 2 בשבועגרין טל0-0
  • א'
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בוגרים 2 בשבוע
    2015נחום ליאור0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2015
    כדור רגל - חוג לשיפור יכולות גע0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - חוג לשיפור יכולות גע
    אמירים א-בשלוסברג בר0-0
  • ב'
  • ד'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אמירים א-ב
    כדור רגל - שנתון 2004-5נחום ליאור0-0
  • ד'
  • א'
  • 20:45-21:45
  • 20:45-21:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2004-5
    כדור עף קהילה0-0
  • ג'
  • 20:30-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדור עף קהילה
    אקרונינג'ה בוגריםרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 20:15-21:15
  • 20:15-21:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה בוגרים
    אקרונינג'ה א-ג מתחילרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:15-18:15
  • 17:15-18:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה א-ג מתחיל
    כדור רגל - שיפור יכולות שבוע0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שיפור יכולות שבוע
    כדור רגל - שיפור יכולות שבועיים0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שיפור יכולות שבועיים
    כדור רגל - שיפור יכולות שבוע0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שיפור יכולות שבוע
    כדור רגל - שיפור יכולות שבועיים0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שיפור יכולות שבועיים
    בנות א-גרובינשטיין מיגל0-0
  • ב'
  • ג'
  • 18:00-19:00
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בנות א-ג
    בנות א-ג פעם בשבוערובינשטיין מיגל0-0
  • ב'
  • ג'
  • 18:00-19:00
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בנות א-ג פעם בשבוע
    בוגרים פ"שנחום ליאור0-0
  • ה'
  • 21:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בוגרים פ"ש
    ריפוי מחוכמת הסינייםיסעור כהן בת אור0-0
  • ג'
  • 08:30-09:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ריפוי מחוכמת הסיניים
    2014 פעם בשבועעטר ירדן0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2014 פעם בשבוע
    2014עטר ירדן0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2014
    2013 פעם בשבוערובינשטיין מיגל0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2013 פעם בשבוע
    2013רובינשטיין מיגל0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2013
    2016שלוסברג בר0-0
  • ג'
  • ה'
  • 16:30-17:20
  • 16:30-17:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2016
    אשכולות ג-ד פעם בשבונחום ליאור0-0
  • ג'
  • א'
  • 13:10-14:10
  • 14:10-15:10
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אשכולות ג-ד פעם בשבו
    בראשית ג-ד פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • א'
  • ה'
  • 14:00-15:00
  • 14:00-15:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בראשית ג-ד פעם בשבוע
    2002-3רחמן סמיון0-0
  • א'
  • ד'
  • 20:45-21:45
  • 20:45-21:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג 2002-3
    גבע גניםטטרו מיכה0-0
  • ג'
  • 16:10-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע גנים
    גבע ג-ד פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ג'
  • ה'
  • 14:45-15:45
  • 14:45-15:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע ג-ד פעם בשבוע
    קפוארה ז ומעלה ג"עדבש חיים0-0
  • ה'
  • 19:00-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה ז ומעלה ג"ע
    כדור רגל - שנתון 2009 ילדים גנחום ליאור0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 18:00-19:30
  • 18:00-19:30
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2009 ילדים ג
    כדור רגל - שנתון 2010 טרום אהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • ב'
  • א'
  • 17:30-19:00
  • 16:30-18:00
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2010 טרום א
    א+ב ממשיכיםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 16:15-17:00
  • 16:15-17:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג א+ב ממשיכים
    נוער 4 בשבוע 4.5 ש'גרין טל0-0
  • ב'
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נוער 4 בשבוע 4.5 ש'
    נוער 3 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נוער 3 בשבוע 60 דק'
    נוער 2 בשבוע 75 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נוער 2 בשבוע 75 דק'
    בראשית א-ב פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • א'
  • ה'
  • 13:00-14:00
  • 13:00-14:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בראשית א-ב פעם בשבוע
    נוער 2 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נוער 2 בשבוע 60 דק'
    כדור עף נשים קהילה0-0
  • ש'
  • 20:30-22:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כדור עף נשים קהילה
    נוער 4 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נוער 4 בשבוע 60 דק'
    נוער מתחילים 2 בשבועגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נוער מתחילים 2 בשבוע
    אורט נערות ז-ינתנוב אלישע0-0
  • ד'
  • א'
  • 17:00-19:00
  • 17:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אורט נערות ז-י
    גבע ב פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ג'
  • ה'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע ב פעם בשבוע
    גבע בטטרו מיכה0-0
  • ג'
  • ה'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע ב
    גבע אטטרו מיכה0-0
  • ג'
  • ה'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע א
    גבע א פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ה'
  • ג'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע א פעם בשבוע
    בראשית א-בהברמן שגיא0-0
  • ה'
  • א'
  • 13:00-14:00
  • 13:00-14:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בראשית א-ב
    קפוארה גנים ג"עדבש חיים0-0
  • ה'
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה גנים ג"ע
    קפוארה גניםדבש חיים0-0
  • ב'
  • 17:15-18:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קפוארה גנים
    גן-א מתחילים ג"עכהן אביבית0-0
  • א'
  • ד'
  • 16:45-17:30
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גן-א מתחילים ג"ע
    ד-ו ג"עכהן אביבית0-0
  • ד'
  • א'
  • 18:15-19:00
  • 18:15-19:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ד-ו ג"ע
    גבע גנים פעם בשבועטטרו מיכה0-0
  • ג'
  • 16:10-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גבע גנים פעם בשבוע
    טניס - בוגרים 90 דקותגרין טל0-0
  • ה'
  • 20:00-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טניס - בוגרים 90 דקות
    אורט נערים ז-ינתנוב אלישע0-0
  • ד'
  • א'
  • 15:00-17:00
  • 15:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אורט נערים ז-י
    ו-ט מתחילים וממשיכיםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • א'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג ו-ט מתחילים וממשיכים
    הנדיב א-ב פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ב'
  • ג'
  • 12:45-13:45
  • 12:45-13:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הנדיב א-ב פעם בשבוע
    ז ומעלה ג"עכהן אביבית0-0
  • א'
  • ד'
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ז ומעלה ג"ע
    הנדיב ג-דהברמן שגיא0-0
  • ב'
  • ג'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הנדיב ג-ד
    הנדיב ג-ד פעם בשבועהברמן שגיא0-0
  • ב'
  • ג'
  • 13:45-14:45
  • 13:45-14:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג הנדיב ג-ד פעם בשבוע
    ז ומעלה פ"שכהן אביבית0-0
  • א'
  • ד'
  • 19:00-20:00
  • 19:00-20:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ז ומעלה פ"ש
    חגורה ג"עכהן אביבית0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג חגורה ג"ע
    תלבושת כדורגל תשפא0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תלבושת כדורגל תשפא
    חגורה ג"עכהן אביבית0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג חגורה ג"ע
    כדורשת קהילה0-0
  • ג'
  • 20:30-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדורשת קהילה
    חובה מתחיליםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • 17:00-17:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג חובה מתחילים
    עיצוב בערב פעםצור הדס0-0
  • ב'
  • 19:00-19:50
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב בערב פעם
    חובה-א ממשיכיםפדלון אילן0-0
  • א'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג חובה-א ממשיכים
    עיצוב ג"עצור הדס0-0
  • ד'
  • 10:00-10:50
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג עיצוב ג"ע
    חליפת קרב מגע גע 1כהן אביבית0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג חליפת קרב מגע גע 1
    טרום חובה מתחיליםפדלון אילן0-0
  • א'
  • 17:00-17:40
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג טרום חובה מתחילים
    עיצוב פעםצור הדס0-0
  • א'
  • 08:15-09:05
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב פעם
    חליפת קרב מגע גע 2כהן אביבית0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג חליפת קרב מגע גע 2
    כדור רגל - שנתון 2012שלוסברג בר0-0
  • ד'
  • ג'
  • א'
  • 16:30-17:45
  • 17:45-19:00
  • 16:30-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כדור רגל - שנתון 2012
    עיצוב פעמייםצור הדס0-0
  • ד'
  • א'
  • 07:30-08:20
  • 08:15-09:05
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג עיצוב פעמיים
    אשכולות ג-דנחום ליאור0-0
  • ג'
  • א'
  • 13:10-14:10
  • 14:10-15:10
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אשכולות ג-ד
    אשכולות א-ב פעם בשבונחום ליאור0-0
  • ג'
  • א'
  • 13:10-14:10
  • 13:10-14:10
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אשכולות א-ב פעם בשבו
    אמירים ד-ונתנוב אלישע0-0
  • א'
  • 13:30-14:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אמירים ד-ו
    אשכולות ד-ונתנוב אלישע0-0
  • ד'
  • 14:00-15:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג אשכולות ד-ו
    א-ג אשכולות מתחילים0-0
  • ג'
  • 13:30-14:15
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג א-ג אשכולות מתחילים
    בנות ה-ח 2 בשבועגרין טל0-0
  • ב'
  • ה'
  • 18:15-19:00
  • 19:15-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בנות ה-ח 2 בשבוע
    ג-ה מתחילים ג"ע 2 בשגרין טל0-0
  • ד'
  • א'
  • 16:15-17:00
  • 16:15-17:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג-ה מתחילים ג"ע 2 בש
    גן+א 1 בשבועגרין טל0-0
  • ג'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גן+א 1 בשבוע
    גן-ב מתחילים ג"ע 2 בגרין טל0-0
  • א'
  • ד'
  • 17:45-18:30
  • 17:45-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג גן-ב מתחילים ג"ע 2 ב
    ד-ו 2 בשבועגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:00-17:45
  • 17:00-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ד-ו 2 בשבוע
    ו-ז מתחילים ג"ע 2 בשגרין טל0-0
  • ד'
  • א'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ו-ז מתחילים ג"ע 2 בש
    ילדים 1 בשבוע 45 דקוגרין טל0-0
  • ג'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ילדים 1 בשבוע 45 דקו
    ילדים 2 בשבוע 45 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ילדים 2 בשבוע 45 דק'
    ילדים 3 בשבוע 45 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ילדים 3 בשבוע 45 דק'
    א-ג ג"עכהן אביבית0-0
  • א'
  • ד'
  • 17:30-18:15
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג א-ג ג"ע
    ג-ה מתחילים וממשיכיםפדלון אילן0-0
  • א'
  • ד'
  • 18:30-19:15
  • 18:30-19:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג ג-ה מתחילים וממשיכים
    א+ב מתחיליםפדלון אילן0-0
  • ד'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג א+ב מתחילים
    ג-ו מתחילים | אמירים | שלישישריג יערה0-0
  • ג'
  • 17:45-18:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג ג-ו מתחילים | אמירים | שלישי
    גן-ב מתחילים | אמירים| שלישישריג יערה0-0
  • ג'
  • 17:00-17:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג גן-ב מתחילים | אמירים| שלישי
    ד-ו אשכולות0-0
  • ג'
  • 14:15-15:00
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג ד-ו אשכולות
    מתחילים א-ג | אמירים | חמישי0-0
  • ה'
  • 13:00-13:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג מתחילים א-ג | אמירים | חמישי
    מתחילים ג-ו גבעת עדהשריג יערה0-0
  • ב'
  • 16:00-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מתחילים ג-ו גבעת עדה
    מתחילים גן-ב ג"עשריג יערה0-0
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מתחילים גן-ב ג"ע
    מתחילים ד-ו | אמירים | חמישי0-0
  • ה'
  • 13:45-14:30
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג מתחילים ד-ו | אמירים | חמישי
    מתקדמים| אמירים | שלישישריג יערה0-0
  • ג'
  • 16:00-16:45
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג מתקדמים| אמירים | שלישי
    מתקדמים | אמירים | חמישי0-0
  • ה'
  • 14:30-15:15
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג מתקדמים | אמירים | חמישי
    בונה עצם -8:00פעמיים0-0
  • ה'
  • ב'
  • 08:15-09:00
  • 08:15-09:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם -8:00פעמיים
    בונה עצם 9:00 פעמיים0-0
  • ה'
  • ב'
  • 09:00-09:50
  • 09:00-09:50
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם 9:00 פעמיים
    בונה עצם -פעם0-0
  • ב'
  • 08:15-09:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בונה עצם -פעם
    תנועה הורים וילדיםשפר יעל0-0
  • א'
  • 16:45-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה הורים וילדים
    ילדים ג"ע 45 דקגרין טל0-0
  • א'
  • 17:00-17:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ילדים ג"ע 45 דק
    נוער 1 בשבוע 60 דק'גרין טל0-0
  • ב'
  • 19:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג נוער 1 בשבוע 60 דק'
    התעמלות קרקע גן חובה-ארייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 16:30-17:15
  • 16:30-17:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע גן חובה-א
    אקרונינג'ה נבחרתרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • 15:30-16:30
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה נבחרת
    אקרונינג'ה ד ומעלה רייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 17:15-18:15
  • 17:15-18:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה ד ומעלה
    אקרונינג'ה א ומעלה ג"ערייכמן אביב0-0
  • ב'
  • 16:00-17:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג אקרונינג'ה א ומעלה ג"ע
    התעמלות קרקע א-ג מתקדמותרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע א-ג מתקדמות
    התעמלות קרקע ד ומעלה מתחילותרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע ד ומעלה מתחילות
    התעמלות קרקע א-ג מתחילות ג"ערייכמן אביב0-0
  • ב'
  • 17:00-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע א-ג מתחילות ג"ע
    התעמלות קרקע ד' ומעלה ג"ערייכמן אביב0-0
  • ב'
  • 18:00-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע ד' ומעלה ג"ע
    בוגרים 1 בשבועגרין טל0-0
  • א'
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בוגרים 1 בשבוע
    ב-ג מתחילים 2 בשבועגרין טל0-0
  • ה'
  • ג'
  • 18:15-19:00
  • 18:15-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ב-ג מתחילים 2 בשבוע
    ב-ג מתחילים 1 בשבועגרין טל0-0
  • ג'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ב-ג מתחילים 1 בשבוע
    בוגרים מתחיליםגרין טל0-0
  • ב'
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בוגרים מתחילים
    בוגרים ג"ע 1 בשבועגרין טל0-0
  • א'
  • 20:00-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בוגרים ג"ע 1 בשבוע
    זומבה נשים פעם בשבועגלאם מירב0-0
  • ד'
  • ב'
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה נשים פעם בשבוע
    התעמלות קרקע ד ומעלה מתקדמותרייכמן אביב0-0
  • ה'
  • ב'
  • 19:15-20:15
  • 19:15-20:15
  • אולם אמירים
  • אולם אמירים
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע ד ומעלה מתקדמות
    התעמלות קרקע א-ו מתקדמות ג"ערייכמן אביב0-0
  • ב'
  • 18:00-19:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג התעמלות קרקע א-ו מתקדמות ג"ע
    כרטיסיה ל10 אימונים0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כרטיסיה ל10 אימונים
    זומבה קידס ד-וגלאם מירב0-0
  • ב'
  • 18:15-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה קידס ד-ו
    זומבה קידס א-גגלאם מירב0-0
  • ב'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה קידס א-ג
    זומבה נשים פעמיים בשגלאם מירב0-0
  • ד'
  • ב'
  • 20:00-21:00
  • 20:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג זומבה נשים פעמיים בש
    א' מתחילים 2 בשבועגרין טל0-0
  • ה'
  • ב'
  • 16:45-17:30
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג א' מתחילים 2 בשבוע
    חויה בתנועה למבוגריםשפר יעל0-0
  • א'
  • 09:00-10:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חויה בתנועה למבוגרים
    בונה עצם -פעם ג"ע0-0
  • ה'
  • 10:00-10:50
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בונה עצם -פעם ג"ע
    תנועה הורים וילדים-5שפר יעל0-0
  • א'
  • 16:45-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תנועה הורים וילדים-5
    קפוארה א-דדבש חיים0-0
  • ב'
  • 16:15-17:15
  • אולם אשכולות
  • להרשמה לחוג קפוארה א-ד
    קפוארה א-ג ג"עדבש חיים0-0
  • ה'
  • ג'
  • 16:15-17:00
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קפוארה א-ג ג"ע

    תחום: מוסיקה ואמנויות הבמה

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    קלרינט 2\1 אלוןזיסר אלון0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קלרינט 2\1 אלון
    מרכז המוסיקה - מגמת המוסיקה0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מרכז המוסיקה - מגמת המוסיקה
    תופים 3\4 יפתחלוי יפתח0-0
  • ב'
  • א'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תופים 3\4 יפתח
    פיתוח קול 2\1 גל0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול 2\1 גל
    פיתוח קול 2\1 אלכסניגודין אלכסנדר0-0
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול 2\1 אלכסנ
    סקסופון 3\4 אוריארמן אורי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סקסופון 3\4 אורי
    סקסופון 2\1 אוריארמן אורי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג סקסופון 2\1 אורי
    כינור שעה גריפרבר גרי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור שעה גרי
    כינור 3\4 חנהיסיפוביץ חנה0-0
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור 3\4 חנה
    כינור 3\4 גריפרבר גרי0-0
  • א'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור 3\4 גרי
    כינור 2\1 חנהיסיפוביץ חנה0-0
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור 2\1 חנה
    כינור 2\1 גריפרבר גרי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור 2\1 גרי
    כינור 2 בשבוע 2\1 שעפרבר גרי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כינור 2 בשבוע 2\1 שע
    טרומבון 3\4 שלומיאלסטר שלומי0-0
  • א'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרומבון 3\4 שלומי
    קולות בגבעהאסנר חיים0-0
  • א'
  • 20:30-22:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קולות בגבעה
    פסנתר סבטלנה2\1 שעהקרדיאקוב לוג סבטלנה0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה2\1 שעה
    גיטרה אלון 21 שעהשיינר אלון0-0
  • ג'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון 21 שעה
    גיטרה 2\1 רותםדוידסקו רותם0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה 2\1 רותם
    גיטרה 3\4 רותםדוידסקו רותם0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה 3\4 רותם
    גיטרה אלון 3\4 שעהשיינר אלון0-0
  • ג'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון 3\4 שעה
    גיטרה אלון ג"ע 2\1שיינר אלון0-0
  • ה'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון ג"ע 2\1
    גיטרה אלון ג"ע 3\4שיינר אלון0-0
  • ה'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה אלון ג"ע 3\4
    גיטרה דימה 2\1קוגן דמיטרי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה דימה 2\1
    גיטרה דימה 3\4קוגן דמיטרי0-0
  • ה'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה דימה 3\4
    גיטרה מיכה 2\1מיכאלי מיכה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה מיכה 2\1
    גיטרה מיכה 3\4מיכאלי מיכה0-0
  • ד'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גיטרה מיכה 3\4
    חליל צד 21 עדידותן זר אביב עדי0-0
  • ג'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חליל צד 21 עדי
    חליל צד 34 עדידותן זר אביב עדי0-0
  • א'
  • ג'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חליל צד 34 עדי
    חלילית 2\1 טלי לירוןלירון טלי0-0
  • ה'
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חלילית 2\1 טלי לירון
    חלילית 3\4 טלי לירוןלירון טלי0-0
  • ה'
  • ג'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חלילית 3\4 טלי לירון
    חצוצרה 2\1 ברוךאולשובסקי ברוך0-0
  • ה'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חצוצרה 2\1 ברוך
    פיתוח קול גל שעה0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול גל שעה
    תופים 2\1 שלמה0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תופים 2\1 שלמה
    תופים 2\1 יפתחלוי יפתח0-0
  • ד'
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תופים 2\1 יפתח
    טרומבון 2\1 שלומיאלסטר שלומי0-0
  • א'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרומבון 2\1 שלומי
    מגמת המוסיקה0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מגמת המוסיקה
    חצוצרה 3\4 ברוךאולשובסקי ברוך0-0
  • ה'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג חצוצרה 3\4 ברוך
    תופים 3\4 שלמה0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תופים 3\4 שלמה
    הבנימיניםפרץ ליאורה0-0
  • ג'
  • 20:30-22:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג הבנימינים
    תאטרון מוזיקלי קבוצה א'יגודין אלכסנדר0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תאטרון מוזיקלי קבוצה א'
    תאטרון מוזיקלי קבוצה ב'יגודין אלכסנדר0-0
  • ד'
  • 17:30-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תאטרון מוזיקלי קבוצה ב'
    פיתוח קול 3\4 אלכסנדיגודין אלכסנדר0-0
  • ב'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול 3\4 אלכסנד
    פיתוח קול 3\4 גל0-0
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול 3\4 גל
    פסנתר סבטלנה 3\4קרדיאקוב לוג סבטלנה0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר סבטלנה 3\4
    פסנתר נטלי 3\4 שעהלסין נטלי0-0
  • ד'
  • א'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר נטלי 3\4 שעה
    פסנתר נטלי 2\1 שעהלסין נטלי0-0
  • א'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר נטלי 2\1 שעה
    פסנתר מרים 3\4 שעהוולפסון מרים0-0
  • ב'
  • א'
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר מרים 3\4 שעה
    קלרינט 3\4 אלוןזיסר אלון0-0
  • ה'
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קלרינט 3\4 אלון
    פסנתר מרים 21 שעהוולפסון מרים0-0
  • א'
  • ה'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פסנתר מרים 21 שעה
    פיתוח קול שעה אלכסנדיגודין אלכסנדר0-0
  • א'
  • ב'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיתוח קול שעה אלכסנד
    תיאטרון - תיאטרון ז ג"עדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 18:15-19:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג תיאטרון - תיאטרון ז ג"ע
    מרכז המוסיקה - חלליות בקבוצהלירון טלי0-0
  • א'
  • ד'
  • 14:00-20:00
  • 14:00-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מרכז המוסיקה - חלליות בקבוצה
    תאטרון נוער0-0
  • ד'
  • 19:00-20:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תאטרון נוער
    תאטרון ד-ו0-0
  • ד'
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תאטרון ד-ו
    תאטרון א-ג0-0
  • ד'
  • 16:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תאטרון א-ג
    כיתה ה- ו געדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 16:00-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כיתה ה- ו גע
    טרום חובה-חובה געדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום חובה-חובה גע
    ג'-ד' געדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 15:00-16:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ג'-ד' גע
    א-ב גבעת עדהדובוסרסקי ענת0-0
  • ד'
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג א-ב גבעת עדה
    מרכז המוסיקה - העשרה בטוקדהדבש חיים0-0
  • ש'
  • 19:30-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מרכז המוסיקה - העשרה בטוקדה
    מרכז המוסיקה - בטוקדהדבש חיים0-0
  • ש'
  • 19:30-21:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מרכז המוסיקה - בטוקדה

    תחום: ריקוד ומחול

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    מחול מודרני נשיםזכאי ענבר0-0
  • א'
  • 21:00-22:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני נשים
    טרום בלט גן חובהשפר יעל0-0
  • ד'
  • 17:30-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרום בלט גן חובה
    פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז א-גקרילוב מירי0-0
  • ג'
  • א'
  • 17:00-18:00
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז א-ג
    פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז חטיבהקרילוב מירי0-0
  • ה'
  • א'
  • 19:00-20:00
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז חטיבה
    בלט קלאסי ה-ז געקציר מוניקה0-0
  • א'
  • ד'
  • 18:30-19:30
  • 17:30-18:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ה-ז גע
    מחול מודרני ג-ו געזכאי ענבר0-0
  • א'
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ג-ו גע
    פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז א-ג געפעםקרילוב מירי0-0
  • א'
  • 15:00-15:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז א-ג געפעם
    פאנקי ג'אז - פאנקי ד-ו גע פעםקרילוב מירי0-0
  • ג'
  • א'
  • 14:00-15:00
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי ד-ו גע פעם
    בלט קלאסי נשיםקציר מוניקה0-0
  • ה'
  • 19:00-20:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי נשים
    בלט קלאסי ה-וקציר מוניקה0-0
  • ב'
  • ה'
  • 18:00-19:00
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ה-ו
    בלט קלאסי ג-ד געקציר מוניקה0-0
  • א'
  • ד'
  • 17:30-18:30
  • 16:30-17:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ג-ד גע
    בלט קלאסי ג-דקציר מוניקה0-0
  • ב'
  • ה'
  • 17:00-18:00
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי ג-ד
    פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז ד-ו געקרילוב מירי0-0
  • ג'
  • א'
  • 14:00-15:00
  • 14:00-15:00
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז ד-ו גע
    פאנקי ג'אז - פאנקי א-ג גע פעמייםקרילוב מירי0-0
  • ג'
  • א'
  • 15:00-15:45
  • 15:00-15:45
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי א-ג גע פעמיים
    מחול מודרני חטיבה +זכאי ענבר0-0
  • א'
  • 19:30-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני חטיבה +
    מחול מודרני ג-וזכאי ענבר0-0
  • א'
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מחול מודרני ג-ו
    בלט קלאסי נשים פעמייקציר מוניקה0-0
  • א'
  • ה'
  • 19:30-21:00
  • 19:00-20:30
  • גבעת עדה
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי נשים פעמיי
    בלט קלאסי נשים געקציר מוניקה0-0
  • א'
  • 19:30-21:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג בלט קלאסי נשים גע
    פאנקי ג'אז - פאנקי א-ג פעם בשבועקרילוב מירי0-0
  • ג'
  • א'
  • 18:10-19:10
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי א-ג פעם בשבוע
    פאנקי ג'אז - פאנקי ד-ו פעם בשבועקרילוב מירי0-0
  • א'
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי ד-ו פעם בשבוע
    טרום בלט א-בשפר יעל0-0
  • ד'
  • 16:00-16:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרום בלט א-ב
    טרום בלט ט.חובה געשפר יעל0-0
  • ג'
  • 16:45-17:30
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט ט.חובה גע
    טרום בלט ט.חובהשפר יעל0-0
  • ד'
  • 16:45-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טרום בלט ט.חובה
    טרום בלט גן חובה געשפר יעל0-0
  • ג'
  • 17:30-18:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט גן חובה גע
    טרום בלט א-ב געשפר יעל0-0
  • ג'
  • 16:00-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג טרום בלט א-ב גע
    פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז ד-וקרילוב מירי0-0
  • ה'
  • א'
  • 18:00-19:00
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פאנקי ג'אז - פאנקי ג'אז ד-ו

    תחום: יזמות טכנולוגיה ומדע

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    אלקט' א-גאלפסי דני0-0
  • ב'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקט' א-ג
    קסמי מדע א-בשטייגמן אורי0-0
  • ב'
  • 17:20-18:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קסמי מדע א-ב
    כלבים חובה-ב געארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 15:15-16:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כלבים חובה-ב גע
    כלבים חובה-בארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 16:30-17:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כלבים חובה-ב
    מדעים ג-ד געשטייגמן אורי0-0
  • ב'
  • 14:30-15:20
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג מדעים ג-ד גע
    מבוכים ודרקונים בוגרים0-0
  • ה'
  • 18:00-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים בוגרים
    מבוכים ודרקונים ה-ו0-0
  • ב'
  • 18:30-20:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים ה-ו
    כלבים ג-וארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 17:15-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג כלבים ג-ו
    כלבים ג-ו געארמוזה אלעד0-0
  • ד'
  • 14:30-15:15
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג כלבים ג-ו גע
    לגו ד-ו גבעת עדה0-0
  • ה'
  • 14:15-15:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג לגו ד-ו גבעת עדה
    טכנולוגיה - מציאות מדומה 10-0
  • ה'
  • 15:00-16:15
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טכנולוגיה - מציאות מדומה 1
    טכנולוגיה - מציאות מדומה 20-0
  • ה'
  • 17:15-18:30
  • אולם הנדיב
  • להרשמה לחוג טכנולוגיה - מציאות מדומה 2
    מבוכים ד-ו גע0-0
  • ב'
  • 15:00-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ד-ו גע
    שחמט פעמיים בשבוע0-0
  • ג'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שחמט פעמיים בשבוע
    שחמט מתקדמים0-0
  • ג'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שחמט מתקדמים
    שחמט מתחילים0-0
  • ג'
  • 16:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שחמט מתחילים
    לגו א-ב0-0
  • ה'
  • 16:45-17:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג לגו א-ב
    אלקט' ד-ואלפסי דני0-0
  • ב'
  • 15:30-16:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקט' ד-ו
    אלקט' גבעת עדהאלפסי דני0-0
  • ב'
  • 18:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג אלקט' גבעת עדה
    מבוכים ב-ג גע0-0
  • ב'
  • 14:00-15:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ב-ג גע
    קסמי מדע א-ב געשטייגמן אורי0-0
  • ב'
  • 15:20-16:20
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קסמי מדע א-ב גע
    מבוכים ודרכונים - מבוכים בוגרים ג"ע0-0
  • ה'
  • 16:00-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרכונים - מבוכים בוגרים ג"ע
    לגו א-ב - גבעת עדה0-0
  • ה'
  • 15:15-16:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג לגו א-ב - גבעת עדה
    לגו ג-ד0-0
  • ה'
  • 17:45-18:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג לגו ג-ד
    מבוכים ודרקונים ב-ד0-0
  • ב'
  • 17:00-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג מבוכים ודרקונים ב-ד
    טכנו-מדע ג-דשטייגמן אורי0-0
  • ב'
  • 18:20-19:20
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג טכנו-מדע ג-ד

    תחום: אומנות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    שילוב אומנויות - אמנות -ג-ז ג"עכהן אירית0-0
  • ה'
  • 18:00-19:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות - אמנות -ג-ז ג"ע
    שילוב אומנויות - אמנות חובה-בכהן אירית0-0
  • א'
  • 17:30-18:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות - אמנות חובה-ב
    תכשיטנות רב גילאי0-0
  • ד'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תכשיטנות רב גילאי
    תכשיטנות רב גילאי0-0
  • ד'
  • 16:00-17:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג תכשיטנות רב גילאי
    קרמיקה יום גלוי סימה0-0
  • ג'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה יום ג
    קרמיקה יום אלוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה יום א
    גימלאי חוץ קרמיקהלוי סימה0-0
  • א'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג גימלאי חוץ קרמיקה
    צילום - צילום נוער 14-16פיינברג זגור דוינה0-0
  • ה'
  • 17:00-19:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג צילום - צילום נוער 14-16
    ציור - ציור מבוגרים ערב0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור - ציור מבוגרים ערב
    ציור גמלאים - יום א מבוגריםעזר לילי0-0
  • א'
  • 10:30-12:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאים - יום א מבוגרים
    ציור גמלאים - יום ב ציור מבוגריםעזר לילי0-0
  • ב'
  • 11:00-13:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאים - יום ב ציור מבוגרים
    ציור גמלאים - יום א גימלאי חוץעזר לילי0-0
  • א'
  • 10:30-12:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור גמלאים - יום א גימלאי חוץ
    שילוב אומנויות - אמנות גע חובה-בכהן אירית0-0
  • ה'
  • 17:00-18:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות - אמנות גע חובה-ב
    שילוב אומנויות - אמנות ג-זכהן אירית0-0
  • א'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג שילוב אומנויות - אמנות ג-ז
    ציור - ציור ד-ו0-0
  • א'
  • 18:30-19:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור - ציור ד-ו
    ציור גע א-ג0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ציור גע א-ג
    ציור - ציור א-ג0-0
  • א'
  • 17:15-18:15
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג ציור - ציור א-ג
    פיסול - פיסול ד-ו0-0
  • ה'
  • 16:30-17:30
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול - פיסול ד-ו
    פיסול - פיסול א-ג0-0
  • ה'
  • 17:40-18:40
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול - פיסול א-ג
    פיסול - פיסול מבוגרים0-0
  • ה'
  • 19:00-21:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג פיסול - פיסול מבוגרים
    איור וחשיבה יצירתית - קומיקס0-0
  • ד'
  • 17:00-18:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג איור וחשיבה יצירתית - קומיקס
    ציור גע ד-ו0-0
  • א'
  • 15:45-16:45
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג ציור גע ד-ו
    קרמיקה גמלאים - תושבי חוץ יום גלוי סימה0-0
  • ג'
  • 09:00-12:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קרמיקה גמלאים - תושבי חוץ יום ג

    תחום: קייטנות

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    קיטנת קיץ - בראשית א עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - בראשית א עד 13:00
    קיטנת קיץ - בראשית ב עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - בראשית ב עד 13:00
    קיטנת קיץ - בראשית ג עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - בראשית ג עד 13:00
    קיטנת קיץ - גבע ד עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - גבע ד עד 13:00
    קיטנת קיץ - בראשית ד עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - בראשית ד עד 13:00
    קיטנת קיץ - גבע א עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - גבע א עד 13:00
    קיטנת קיץ - גבע ב עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - גבע ב עד 13:00
    קיטנת קיץ - גבע ג עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - גבע ג עד 13:00
    קיטנת קיץ - אשכולות ד עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אשכולות ד עד 13:00
    קיטנת קיץ - אשכולות ג עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אשכולות ג עד 13:00
    קיטנת קיץ - אשכולות ב עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אשכולות ב עד 13:00
    קיטנת קיץ - אשכולות א עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אשכולות א עד 13:00
    קיטנת קיץ - אמירים ד עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אמירים ד עד 13:00
    קיטנת קיץ - אמירים ג עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אמירים ג עד 13:00
    קיטנת קיץ - אמירים ב עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אמירים ב עד 13:00
    קיטנת קיץ - אמירים א עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - אמירים א עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - צהרון הדס עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - צהרון הדס עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תמר עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תמר עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תמר עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תמר עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תות עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תות עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תות עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תות עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תאנה עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תאנה עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תאנה עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן תאנה עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן שקד עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן שקד עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן שקד עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן שקד עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רקפת עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רקפת עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רקפת עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רקפת עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רימון עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רימון עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רימון עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רימון עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רותם עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רותם עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רותם עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן רותם עד 13:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן עינב עד 17:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן עינב עד 17:00
    קיטנה/מפעלי קיץ - - גן עינב עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנה/מפעלי קיץ - - גן עינב עד 13:00
    קיטנת קיץ - הנדיב א עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - הנדיב א עד 13:00
    קיטנת קיץ - הנדיב ב עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - הנדיב ב עד 13:00
    קיטנת קיץ - הנדיב ג עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - הנדיב ג עד 13:00
    קיטנת קיץ - הנדיב ד עד 13:000-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - הנדיב ד עד 13:00
    קיטנת קיץ - צהרון אמירים א-ב0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון אמירים א-ב
    קיטנת קיץ - צהרון אמירים ג-ד0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון אמירים ג-ד
    קיטנת קיץ - צהרון אשכולות א-ב0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון אשכולות א-ב
    קיטנת קיץ - צהרון אשכולות ג-ד0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון אשכולות ג-ד
    קיטנת קיץ - צהרון בראשית א-ב0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון בראשית א-ב
    קיטנת קיץ - צהרון בראשית ג-ד0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון בראשית ג-ד
    קיטנת קיץ - צהרון גבע א-ב0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון גבע א-ב
    קיטנת קיץ - צהרון גבע ג-ד0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • גבעת עדה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון גבע ג-ד
    קיטנת קיץ - צהרון הנדיב א-ב0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון הנדיב א-ב
    קיטנת קיץ - צהרון הנדיב ג-ד0-0
  • '
  • 00:00-00:00
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג קיטנת קיץ - צהרון הנדיב ג-ד

    תחום: למידה

    שם החוג שם המדריכ/ה גיל יום שעות מושבה מיקום להרשמה
    צילום - ק.צילום קיץ 30/7-6/8פיינברג זגור דוינה0-0
  • ה'
  • ד'
  • 10:15-13:45
  • 10:15-13:45
  • מתנ"ס בנימינה
  • מתנ"ס בנימינה
  • להרשמה לחוג צילום - ק.צילום קיץ 30/7-6/8